Як взяти акорд F. Як поставити Барре.

Барре - перший по-справжньому серйозний крок до того, щоб перестати бути дворовим крикуном і стати справжнім гітаристом. Все тому, що освоєння такої гри вимагає зусиль.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що всі прості акорди не викликають утруднень. Справа в тому, що постановка акорду F вимагає великих зусиль від пальців, і якщо на них не виробилися мозолі, то ви не зможете домогтися якісного звучання. Перевірте також, що струни підняті не надто високо над грифом, інакше гра викличе у вас значні проблеми. Крім того, потрібно зазначити, що на нейлонових струнах і широкому грифі вчитися ставити барре простіше, ніж на «вузькому металі».
2
Користуйтеся стандартною аплікатурою. Принцип наступний: ви берете акорд E, зміщуєте його на один лад вправо (до корпусу), а на звільнився перший лад ставите вказівний палець - на всі шість струн. На перших порах це вимагає значних зусиль, але не дивуйтеся - в перебігу тижня акорд буде стояти впевнено.
3
Не намагайтеся сильно «придавити» всі струни. Посудіть самі: перші дві струни зажмут просто тому що ви поклали на них палець - вони тонкі і не вимагають сильного тиску. Наступні три струни затиснуті правіше, тому їх можна взагалі не торкатися. Басова ж струна не так сильно впливає на звук, тому, просто поклавши на неї палець і приглушивши, ви зіграєте як би на 5 струнах. Тиск на другий прийде з часом.
4
Палець повинен лежати на грифі зовнішнім ребром. Це не тільки зручніше, але і дозволить краще притиснути струни, оскільки ця сторона набагато більш щільна, ніж внутрішня. За рахунок випирає кісточки середньої фаланги ви забезпечите найкраще тиск і кращий звук.
5
Чи не ставте баре. Якщо з цим прийомом зовсім туго, то можна зіграти «просту версію» того ж самого акорду. Глушіння шостої струни, про який згадано в другому пункті, можна виробляти великим пальцем, а вказівним притиснути нижні дві струни. Звук акорду залишиться тим же, але ви значно полегшите гру.
6
Скористайтеся генератором акордів, щоб скласти інші аплікатури. Якщо вам потрібно домогтися специфічного звучання або «стрибати» на перший лад незручно - існує ще кілька аплікатури F, які легко знайти в будь-якому збірнику або генераторі.
Зверніть увагу
Коли палець починає хворіти - відпочиньте 5-7 хвилин.
Ля-мажор - Діезние тональність, так як при ключі в ній стоять три знаки - фа-дієз, до-дієз, соль-дієз. Основний акорд цієї тональності - ля-мажорний тризвук, що позначається латинською буквою "A" і складається з нот ля, до-дієз, ми. Поставити акорд на гітарі можна кількома способами, з баре або без нього.
Інструкція
1
Ля-мажор без баре береться наступними пальцями на наступних струнах: перший палець на другому ладу другий струни, третій на другому ладу третя струни, другий на другому ладу четвертої струни. Інакше можна уявити акорд в декількох площинах: затискаються струни №№ 2, 3, 4, затискаються тільки другий лади, порядок пальців: 1, 2, 3. При виконанні акорд а звучать ноти (від нижньої до верхньої): мі, ля, мі, ля, до-дієз, ми. Слідкуйте, щоб пальці лівої руки знаходилися строго по центру лада, затискали струну досить щільно.
2
Брати ля-мажор з баре зручно на п'ятому ладу, де крайні ноти видають відповідний звук (ля). При цьому потрібно затиснути наступні струни: третю, четверту, п'яту. Затискаються лади (відповідно) шостий, сьомий, сьомий. Затискають пальці: другий, третій, четвертий. Узагальнюємо: третя струна затискається другим пальцем на шостому ладу, четверта третім пальцем на сьомому ладу, п'ята четвертим пальцем на сьомому ладу. Позиція схожа на позицію мі-мажору без барре.
3
Слідкуйте, щоб перший палець, затискає баре, щільно прилягав строго до середини п'ятого ладу, що не послаблював тиск ні на одну струну, інакше може виникнути фальшиве звучання, глухість і деренчання. Інші пальці також повинні знаходитися строго посередині затискаємо ладів. У разі неможливості затиснення повного баре можна взяти мале. При ньому п'яту та шосту струни годі й затискати (перший палець лежить перпендикулярно чотирьом першим струнах).