Як лікувати болю в грудному відділі хребта.

Найчастішою причиною болів в спині не травматичного характеру, і зокрема в грудному відділі хребта є остеохондроз. Цього недугу піддана більша група населення, як у молодому, так і літньому віці. Щоб зменшити його прояви, або зовсім уникнути загострень слід дотримуватися нехитрих правил.
Вам знадобиться
  • -огляд терапевта або невролога,
  • -возможно ФЛГ, рентген або МРТ грудного відділу хребта
Інструкція
1
Уникайте нестачі або навпаки надлишку двіженія.Умеренная фізичне навантаження, зарядка забезпечують досить ефективну профілактику остеохондрозу. Дефіцит руху призводить до погіршення кровообігу і як наслідок розвитку дистрофічних змін у хребті. Силові навантаження, в основному це підйом вантажів, особливо ривком, дуже часто викликає «простріли» в спині.
2
Звертайтеся до лікаря в період обостреній.Не затягуйте з відвідинами фахівця, інакше тіло «звикне» до болю і позбутися її стане складніше. З цією проблемою ви можете звернутися до терапевта, лікаря загальної практики або до більш вузьким фахівцям - невролога, остеопату. Можливо, буде потрібно обстеження, для більш точної оцінки ситуації. Вам можуть призначити флюорографію (ФЛГ) або рентгенографію грудного відділу хребта, магнітно-резонансну томографію (МРТ).
3
Приймайте ліки відповідно до рекомендацій врача.Для лікування болів в грудному відділі хребта застосовують різноманітні засоби. В першу чергу це нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП, НПЗП). З цієї групи часто використовують диклофенак, ібупрофен, німесулід. Якщо болю значної інтенсивності або не проходять, не дивлячись на прийом анальгетиків протягом декількох днів, обсяг застосовуваних засобів розширюють. Якщо є м'язова напруга, призначають міорелаксанти. Воно виникає як захисна реакція, коли організм намагається знерухомити хворий ділянку, але при тривалій напрузі починають хворіти вже м'язи. Додатково до лікування додають препарати, що покращують мікроциркуляцію, наприклад пентоксифиллин. З хорошим клінічним ефектом призначають вітаміни групи В. При тривалому больовому синдромі застосовують антидепресанти в малих дозах.
4
Не відмовляйтеся від місцевого леченія.В даний час на аптечному ринку широко представлені і різні гелі, мазі з обез болю вающим, зігріваючим ефектом. Вони можуть бути корисні в якості доповнення до інших методам.Также місцево можуть бути проведені блокади, рефлексотерапія, масаж, фізіотерапія.
5
Використовуйте ортопедичне лікування за погодженням з вашим врачом.Для лікування болів в грудному відділі можуть бути рекомендовані спеціальні укладки, витягування, носіння шийних комірів. Також розроблені спеціальні комплекси вправ для заняття лікувальною фізкультурою при ураженні грудного відділу хребта.
Зверніть увагу
Намагайтеся уникати провокуючих факторів: силові навантаження, переохолодження
Корисна порада
Пам'ятайте, що вчасно розпочате лікування - це половина успіху