Як змінити колір значка на робочому столі. Як змінити колір іконок в windows xp.

Операційна система Windows версії XP надає користувачеві можливість настройки робочого стола. Можлива зміна шрифту і розміру окремих елементів, до яких входять значки і рядки заголовка. Реалізована також опція зміни меню.Рекомендуется починати з вибору стилю робочого столу, оскільки при застосуванні стилю відображення всі зроблені раніше зміни в шрифтах, кольорах і розмірах будуть замінені шаблонами стилю.
Вам знадобиться
  • Windows XP.
Інструкція
1
Викличте сервісне меню «Властивості» правим кліком миші на вільне місце робочого столу.
2
Виберіть пункт меню «Оформлення» і перейдіть в меню, що випадає «Вікна і кнопки» для вибору потрібного стилю робочого стола.Від відображення меню, шрифтів, значків та інших елементів Windows буде заданий за замовчуванням відповідно до вибраного стилю. Для зміни цих налаштувань виконайте наступні дії.
3
Поверніться в сервісне меню «Властивості» правим кліком миші на вільне місце робочого столу.
4
Виберіть пункт меню «Оформлення» і натисніть кнопку «Додатково».
5
Вкажіть підлягає заміні елемент Windows в списку «Елемент» вікна попереднього перегляду. При виборі зображення елементу Windows, рядок елемента в списку буде обрана автоматично.
6
Виберіть потрібний розмір елемента Windows в рядку «Розмір» розділу «Розмір і колір елемента».
7
Виберіть бажаний колір елемента Windows в рядку «Колір» розділу «Розмір і колір елемента».
8
Виберіть потрібний шрифт для елемента Windows в розділі «Шрифт елемента».
9
Вкажіть бажаний розмір шрифту в рядку «Розмір» розділу «Шрифт елемента».
10
Виберіть потрібний колір елемента Windows в рядку «Колір» розділу «Шрифт елемента».
11
Натисніть кнопку OK для застосування обраних параметрів відображення елементів Windows.
12
Повторіть натискання кнопки OK для підтвердження свого вибора.Возможно використання системного реєстру для внесення деяких змін в параметри відображення елементів Windows.
13
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в "Виконати".
14
Введіть значення regedit в рядку пошуку діалогового вікна.
15
Відкрийте послідовно HKEY_CURRENT_USER/ControlPanel/desktop/WindowMetrics.
16
Створіть новий розділ в цьому ключі.
17
Перейменуйте створений розділ в Shell Icon BPP (string).
18
Введіть у створеному розділі значення 32 для TrueColor або 24 для HiColor. Це дозволить змінити глибину кольору значка .
Зверніть увагу
Використовуйте однакові шрифт, розмір і колір для елементів «Заголовок активного вікна» і «Заголовок неактивного вікна». Застосування змін в одному з них викличе автоматичне зміна у другому.
Корисна порада
Слід мати на увазі, що не всі параметри відображення можуть бути застосовані до певних елементів Windows.
Значок на « Робочому столі» може бути не тільки елементом, за допомогою якого користувач звертається до ресурсів свого комп'ютера. Іконки для папок і файлів також служать свого роду прикрасою, здатним зробити «Робочий стіл» більш індивідуалізованим. Щоб змінити вигляд і розмір значка , необхідно знати, до яких компонентам системи звертатися.
Інструкція
1
Будь значок на « Робочому столі» представляє собою невелику картинку. Ця картинка є цілісним елементом, тому налаштувань, що відповідають за зміну кольору значка , не існує. Зате ви можете змінити саму картинку (іконку) на будь-яку другу. Зробити це можна кількома способами.
2
Викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Інший варіант: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкриється діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Змінити вигляд іконок таких папок, як «Мій комп'ютер», «Мої документи», «Кошик» і «Мережеве оточення» можна кількома способами. В викликаному діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». В групі «Тема» виберіть за допомогою списку, що випадає вподобане вам оформлення. Натисніть на кнопку «Застосувати». Це дозволить змінити вид названих елементів, при цьому всі нові значки будуть виконані в одному стилі.
4
Якщо ж ви хочете самостійно вибрати іконку для кожного елемента «Робочого столу», відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У вікні "Елементи робочого столу» виділіть значок, вид якого хочете змінити, і натисніть кнопку «Змінити значок». У вікні «Зміна значка » натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть директорію, в якій збережено ваша іконка (вона може бути завантажена з мережі інтернет або зроблена вами самостійно). Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.
5
Вид значків для папок, які ви самі створили на « Робочому столі», змінюється за допомогою іншого компонента. Клікніть правою кнопкою миші по значку тієї папки, вид якої хочете змінити. У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Зміна значка » в групі «Значки папок». Вкажіть директорію до нової іконці за допомогою кнопки «Огляд», підтвердіть зміни і застосуєте нові налаштування. Закрийте вікно властивостей.