Як поставити доводчик.

Ще зовсім недавно на дверях магазинів і державних установ дуже часто можна було побачити напис: «Дверима не грюкати!». Останнім часом вхідні двері постачають сучасними механізмами - доводчиками . Доводчики забезпечують плавне і безшумне закриття двері, покращують термоізоляцію і звукоізоляцію приміщення, а також огороджують небезпечні місця від дітей і домашніх тварин.
Вам знадобиться
  • дриль, викрутка, шурупи або гвинти
Інструкція
1
Як поставити доводчікВ залежності від особливостей конструкції дверного отвору, існує кілька способів установки дверного доводчика. При стандартній установці доводчика його корпус кріпиться безпосередньо на полотно дверей. При верхньої установці корпус доводчика фіксується на косяку. При установці методом паралельного важеля, корпус доводчика фіксується на полотні дверей, а прут зміцнюється на дверній коробці за допомогою монтажного куточка. Кожен з цих способів має свої переваги. Паралельна установка підійде для дверних прорізів з поглибленої дверима. При верхньої і стандартною установці доводчик працюватиме максимально еффектівно.Незавісімо від обраного вами методу установки дверного доводчика, послідовність дій при його монтажі практично не змінюється.
2
Розмітьте місця установки доводчика на двері і косяку.
3
Просвердлите чотири отвори для доводчика в двері.
4
Просвердлите два отвори для кріпильного башмака в косяку.
5
Зафіксуйте корпус доводчика в потрібному місці на двері. Якщо у вас дерев'яні двері - використовуйте шурупи. Якщо металева - гвинти. Гвинти регулювання при цьому повинні бути спрямовані до дверних петель.
6
Отсоедините кріпильний башмак і прут з різьбленням від основного важеля.
7
Встановіть кріпильний башмак на одвірок або дверне полотно.
8
Встановіть регульований важіль доводчика на поворотну вісь і зафіксуйте його в цьому положенні за допомогою гвинта.
9
Відрегулюйте прут по довжині таким чином, щоб при установці він утворив прямий кут з дверима.
10
Приєднайте прут перпендикулярно основному важелю і зафіксуйте за допомогою регулюючого гвинта.
11
Одягніть декоративний ковпачок.
Корисна порада
Такі параметри роботи доводчика, як прискорення перед закриттям і швидкість закриття дверей, необхідно відрегулювати в процесі установки доводчика. Швидкість закриття регулюється за допомогою гвинта closing. Прискорення перед закриттям регулюється за допомогою гвинта latch. Поворот цих гвинтів за годинниковою стрілкою - зменшує швидкість, проти годинникової стрілки - збільшує.