Як провести день з користю.

Буває на початку дня осяває думка: "Що б такого корисного зробити?". Але час з величезною швидкістю біжить вперед ... І ось настає вечір, коли з сумом робиться висновок: день пройшов самим звичайним чином. Чому ж так сталося? І як цього не повторити?
Інструкція
1
З ранку і навіть з вечора попереднього дня чітко визначтеся, що саме корисного ви хочете зробити. Можливо, вам захочеться провести генеральне прибирання будинку або організувати корпоратив на роботі, відвезти собаку до Ветеренар, поексперементувати в області кулінарії, зайнятися самоосвітою, почати писати книгу, влаштувати похід по магазинах, що-небудь зшити або зв'язати, відремонтувати машину, попрацювати на дачі, сходити до лікаря, якщо турбує здоров'я, відпочити з дітьми або близькими людьми на природі, в корені змінити свій імідж або просто відвідати перукарню і т.д. Загалом, все, що прийде в голову можна здійснити. Головне, щоб обраний діяння було значущим для вас.
2
Не плануйте занадто багато справ. Зайва старанність може призвести до того, що ви або будете за все "хапатися", а в результаті нічого не встигнете, або ж заробите перевтома. Виберіть щось одне, найбільш важливе, або розподіліть час, щоб не провести його даремно.
3
Згадайте про своє хобі. Напевно, більшість людей чимось захоплюється, але повсякденна рутина не дає займатися улюбленою справою постійно. Подумайте, що приносить вам задоволення: музика, малювання, читання і т.п. Таке проведення часу виразно корисно - адже ви відчуваєте від нього задоволення, а значить, стаєте щасливішими.
4
Якщо ж ви задумали зробити що-небудь для оточуючих, то можна зайнятися благодійністю. Просто відвідайте найближчий дитячий будинок і з'ясуйте, що їм необхідно. Напевно книжки, іграшки або одяг не будуть зайвими. Необов'язково витрачати величезні день ги, допоможіть в міру ваших можливостей. Завершуючи подібний день , ви точно зможете відзначити, що провели його з користю.