Як намалювати собор.

Храмова архітектура завжди привертала художників, професіоналів і початківців. Намалювати собор непросто, потрібно мати почуття лінії, бачити перспективу і вміти створювати обсяг за допомогою тіней, однак, терпіння і труд дозволять вам створити власний шедевр.
Вам знадобиться
  • олівець, альбомний аркуш.
Інструкція
1
Намалюйте паралелограм так, щоб одна бічна і одна нижня межі розташовувалися до вас «обличчям» - вийде об'ємна фігура. Це і буде основою.
2
Тепер розділіть передню частину паралелограма на три, де дві з них будуть бічні і одна передня (по суті, одну бічну частину ви вже промалювали при створенні паралелограма, залишилося провести ще одну лінію, яка завершить цей крок).
3
Прорисуйте в передній частині паралелограма трикутники, в які потім впишіть купола собор а. Виділіть виступи, рельєф собор а, і основні контури даху, де будуть розташовані купола.
4
Проведіть контури куполів і башточок собор а. Якщо рука для таких малюнків не "набита», то знадобиться багато часу, щоб домогтися ідеальної форми. Намагайтеся обійтися без допоміжних матеріалів: круглих лінійок або циркулей, адже набагато приємніше намалювати кожну деталь собор а від руки!
5
Доопрацювати всі деталі куполів, зобразивши їх підстави у вигляді неглибоких дуг, «прикріплених» до даху. Додайте кілька вікон собор а в передній частині, і не забудьте про вхідну арку.
6
Залишилося зовсім небагато: детально прорисуйте всі складові собор а, виділіть контури. Накладіть легкі тіні на куполах, на виступах і бічній стіні собор а з лівого боку від вас. Тепер накладіть сильні тіні біля вікон, вхідних арок, і колон. Текстурируются дах і додайте хрести на куполи.
7
Жирними штрихами виділіть купола з лівої сторони, прокладете більш глибокі тіні виступів і колон. Замалюйте штрихами дах собор а й деякі дрібні деталі, що вимагають доопрацювання. Зітріть всі непотрібні лінії, злегка розтушуйте, і малюнок готовий! Не забувайте, що спочатку фігура об'ємна і розташована одним ребром до вас, тому всі деталі на ній розташовуються впівоберта. Головне, зберігайте пропорцію, і результат виправдає всі очікування!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M9JWQf6i0V0