Як навчитися робити масаж. вчимося робити масаж чоловікові.

Масаж відновлює порушені функції організму, знімає втому, підвищує фізичні і навіть розумові здібності. Про користь масажу сказано вже не мало. Крім того, масаж - це не тільки користь, але і задоволення. Навчившись робити масаж, можна побалувати своїх близьких, допомогти їм розслабитися після важкого дня або навіть почати «заробляти руками».
Інструкція
1
Для того щоб навчитися робити масаж, запишіться на спеціальні навчальні курси. Там ви отримаєте не тільки теоретичні та практичні знання, а й документ, що підтверджує те, що ви освоїли навчальну програму (в тому випадку, якщо складете іспит). Після закінчення курсів ви зможете не тільки балувати своїх близьких, а й офіційно працювати масажистом.
2
Можна вивчати техніки масажу самостійно. На сьогоднішній день існує безліч посібників з різних видів масажу (лікувальний класичний, точковий, сегментарний, спортивний, банковий, еротичний і так далі).
3
Отримайте хоча б мінімальні знання про анатомію і фізіологію людини. Масаж - це вплив на ділянки тіла людини, тому необхідно знати, на яких місцях можна використовувати більш сильні прийоми, а на яких слід проявити обережність. Вивчіть, від яких захворювань допомагає масаж. Запам'ятайте показання до масажу і протипоказання.
4
Обов'язково закріплюйте на практиці отримані знання. Можете попросити когось із близьких стати вашим «піддослідним» або відпрацьовувати прийоми на собі (наприклад, на зовнішній поверхні стегна).
5
Запам'ятайте і закріпіть на практиці порядок проведення масажних прийомів, адже він розроблений не просто так. Правильна послідовність допомагає проводити масаж з максимальною ефективністю. У лікувальному масажі використовуються погладжування, розтирання, розминка і вібрація. Якщо порушити порядок, то непідготовлені і не «розігріті» м'язи будуть чинити опір дії.
6
Освоюючи прийоми масажу на практиці, стежте, щоб ваші руки були теплими, нігті короткими. Знімайте перед початком масажу всі прикраси (кільця, браслети, годинник), які могли б пошкодити шкіру пацієнта. Одяг, в якій ви проводите масаж, не повинна сковувати рухи, а рукава повинні бути довжиною до ліктя.
7
Відпрацьовуючи техніку масажу на іншій людині, мислите позитивно. Під час фізичного контакту ваша енергетика передається пацієнту. Негативні, руйнівні думки можуть привести до того, що від вашого масажу будуть зовсім не ті результати, які очікувалися.
Зверніть увагу
І все ж техніці простого вечірнього масажу від втоми можна навчитися і самому, радуючи нею близької людини в кінці робочого дня. 10 секретів професіонала. 1. Для початку влаштуйтеся зручніше. Зазвичай після цього прийому люди засинають. Масаж показав Іван Бад'їн, масажист. За матеріалами статті Дмитра Гуцало «Вчимося робити масаж: від кінчиків волосся до пальців ніг».
Корисна порада
Як навчитися робити масаж: корисні поради. Вважається, що прекрасний час для масажу - це ранок чи вечір, перед сном. Звичайно, не можна проводити масаж відразу після прийому їжі, та й нервове збудження, дуже сильне стомлення повинні стати причиною відмови від масажу. Тривалість процедури становить від п'яти до 25 хвилин, але при бажанні цей час можна збільшити.
Кулінарія - не тільки приготування шедеврів високої кухні і зачаровують творінь кондитерів, а й уміння зробити простий смачної домашньої їжі, що допомагає розслабитися ввечері після роботи і відчути себе по-справжньому затишно. Але вміння готувати не завжди приходить само, іноді цьому треба вчитися.
Якщо вид сирого м'яса призводить вас в ступор, а необроблена риба здається непереборною перешкодою на шляху до смачного вечері - пора витратити трохи часу і навчитися готувати. У Москві існують самі різні навчальні заклади та курси, що допомагають освоїти основи кулінарії, кондитерської майстерності та приготування національних страв різних країн, тому спочатку варто визначитися, для чого і як саме ви хочете вчитися.

Кулінарні школи

У Москві діють різноманітні кулінарні школи та майстер-класи, що дають вам можливість освоїти найрізноманітніші кухні світу. Наприклад, школа «Гастроном» пропонує різні програми, розраховані на різний рівень досвіду. Їх стартовий курс, «Від простого до складного. Новачок », розрахований на чотири заняття і призначений для тих, хто плутає сковорідці з сотейником і гриль з мангалом. Є й більш серйозні курси - з приготування страв японської, ліванської, італійської та французької кухонь. Заняття проводять професійні шеф-повари.Кулінарная школа «Сіті-клас» дозволить вам навчитися робити не тільки їжу, але і напої - наприклад, в списку їх майстер-класів є приготування коктейлів, вибір міцного алкоголю і правила підбору вин. Окремі майстер-класи присвячені суші, італійської пасті, іспанською закусок, спецій і супів. Кожен майстер-клас одноденний.

Комплексний підхід

Ще одним прекрасним місцем для тих, хто хоче спробувати професію кухаря або кондитера, буде «Московський будинок ресторатора». Підхід його викладачів до кулінарного утворення відрізняється докладністю - на сайті представлені повні курси кондитера, шеф-кухаря, японської кухні і кухарі вегетаріанських страв. Середня тривалість такого навчання складає три-п'ять днів, близько 27 академічних годин. Після кожного курсу його слухачі отримують сертифікати, що підтверджують пройдене навчання, а для тих, хто відчув у собі справжню тягу до роботи кухаря, надається стажування в діючих ресторанах. І, нарешті, якщо вас цікавить виключно східна кухня - зверніть свою увагу на школу суші «Ака-Те». Вас навчать готувати суші і роли, супи, закуски, темпуру, розбиратися в рисі та рибі, і, звичайно, покажуть правильну послідовність дій при справжньою чайної церемонії. Китайська і корейська кухня теж представлені - для них передбачені короткі одноденні майстер-класи.