Як зробити підсвічування стелі. Як зробити диодную підсвітку стелі своїми руками.

Багатьом хочеться мати у себе вдома світиться стелю. Виготовляти систему його підсвічування найкраще своїми руками. Це дозволить не тільки заощадити кошти, а й самостійно вибрати художнє рішення такого підсвічування, а при бажанні навіть часто міняти його.
Інструкція
1
Оберіть спосіб підсвічування: непрямий або прямий. Найбільш просто зробити непряму підсвітку , оскільки вона не вимагатиме втручання в конструкцію самого стелі. Освітлювачі при цьому розташовуються по периметру на стінах, або навіть на підлозі або столі.
2
Для непрямої підсвічування стелі по периметру використовуйте спеціальні світлодіодні стрічки. Вони вже містять необхідні резистори і зазвичай розраховані на живлення від джерела напругою в 12 вольт.Пріобретіте потрібну кількість стрічок. Вони можуть бути як одного кольору, так і різних - все залежить від вашої фантазії.
3
Стрічки розташуйте на стінах горизонтально, а кути їх нахилу виберіть у залежності від того, чи хочете ви подуверіть середину або краю стелі .Соедініте їх паралельно, дотримуючись полярності. Джерело живлення виберіть з деяким запасом, виходячи з сумарного споживання струму стрічками.
4
Для непрямої підсвічування стелі джерелами, розташованими на підлозі або столі, використовуйте світлодіодну ялинкову гірлянду. Світлодіоди в ній повинні бути прозорими (Не матовими) і куполоподібними. Сама гірлянда не повинна бути миготливою - такий світиться стелю швидко втомить зреніе.Каждий діод забезпечите невеликої збирає лінзою, спрямованої на стелю, щоб на ньому вийшло світиться пляма. Відстані між лінзами і світлодіодами підберіть в залежності від бажаних діаметрів плям. Якщо у вас немає великого кількість маленьких лінз, можна розмістити кілька діодів під однією великою. Частково поєднуючи кольорові плями на стелі, можна домогтися адитивного змішування кольорів.
5
Зробити пряму підсвітку стелі можна, міцно підвісивши під ним лист легкого листового матеріалу. У ньому просвердлите отвори під світлодіоди гірлянди (також немигаючим), після чого з боку, зверненої до стелі, приклейте їх. При бажанні з діодів можна викласти будь-який малюнок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMstbBP_jwI
Зверніть увагу
Не використовуйте гірлянди з пошкодженою ізоляцією. Своєчасно усувайте такі пошкодження, попередньо відключивши харчування.