Як зробити художнє фото. Як зробити з фотографій художествений фото.

Сьогодні майже всі росіяни мають цифрові фотоапарати , хтось дістає плівкові і відчуває себе справжнім майстром. Чому ж у одних виходять дивовижні по композиції і квітам знімки, а у інших звичайні фотографії, яких багато в інтернеті?
Вам знадобиться
  • Книги з мистецтва фотографії і живопису, теорії композиції, спостережливість, час на відвідування музеїв і виставок, фотоапарат
Інструкція
1
Вивчайте історію мистецтва. Загальний культурний рівень необхідний будь-якій людині, яких планує займатися фотографією. Вивчення теорії кольору, композиції, законів оптики дозволять починаючому фотографу зрозуміти, як саме передати те, що він бачить засобами свого фотоапарата. Перегортайте альбоми з живопису, відвідуйте виставки знаменитих фотохудожників. Рано чи пізно кількість перейде в якість. Починайте створювати власну бібліотеку, присвячену фотографії.
2
Підтримуйте зв'язок з колегами по хобі. Запишіться на курси, беріть участь в конкурсах, колективних фотосесіях. Спілкування з іншими фотографами збагатить ваш світогляд, крім цього, ви зможете уточнити технічні питання. Спостерігайте, як працюють інші майстри, розглядайте їх роботи, процес відбору фотографій та їх обробки.
3
Експериментуйте сміливо! Не зупиняйтеся на стандартних сюжетах і ракурсах: шукайте нові рішення, не лякайтеся своїх ідей. В ідеалі вам потрібно усвідомити для себе, що неможливого не буває, адже фотографія не тільки передає реальність, а й перетворює її. За допомогою вашого фотоапарата і кута бачення навіть звичайна решітка може здатися таємничим кованим перешкодою на шляху до зачарованого палацу. Художність фотографії включає в себе оригінальність, новизну погляду і безпосередність передачі зображення. Відпустіть на волю вашу фантазію. Шукайте незвичайні місця, нові обличчя, дивні предмети. Виробляйте власні штампи, свій художній почерк.
4
Ловіть момент. Найвеличніші фотографії відобразили якийсь унікальний момент: яскравий погляд, падіння, удар, обійми ... Багато майстрів зізнавалися, що випадково зробили знімок, який прославив їх згодом. Деякі фотохудожники годинами чекають потрібного світла, тіней, руху, а хтось просто весь час фотографує та з сотні кадрів вибирає найбільш удавшійся. Так чи інакше, вчіться зупиняти мить вашого камерою. Шукайте нові фарби, ракурси, форми. Удача вам обов'язково посміхнеться!
Зверніть увагу
Не захоплюйтеся фотошопом, якщо тільки ви не мрієте про серію фотографій в стилі поп-арт. Пам'ятайте: краще недо- ніж пере -.
Корисна порада
Пробуйте себе в різних жанрах. Можливо, якщо у вас не виходять портрети, "ваш" жанр - це пейзаж? Не бійтеся змінювати амплуа: фотографія - це творчість, а у творчості ми обмежені лише власною фантазією.