Як зробити свою гру по мережі.

В останнє десятиліття мережеві ігри набрали колосальну популярність. Це пов'язано з тим, що противником в таких іграх є не штучний інтелект, а живі люди. Однією з найпопулярніших мережевих ігор є знаменита "стрілялка" Counter Strike. Створити свою гру CS по мережі гранично просто.
Інструкція
1
Скачайте дистрибутив гри, запустіть його і зробіть установку на свій комп'ютер. Counter Strike вельми вимоглива до ресурсів персонального комп'ютера, і для нормальної її роботи досить буде мати систему з 512 мегабайтами оперативної пам'яті, 64 мегабайтами пам'яті відеокарти і процесором частотою від 800 мегагерц. Для гри з людьми переконайтеся, що комп'ютер підключений до локальної мережі за допомогою Ethernet або LAN. Гра по інтернету потребують пропускної здатності каналу не менше 128 Кбіт/с. Якщо всі ці умови дотримані можна починати створення власної гри в Counter Strike по мережі.
2
Запустіть гру і дочекайтеся її завантаження. Потім натисніть на кнопку "Нова гра". Відкриється діалогове вікно створення ігрового сервера. Насамперед виберіть карту, на якій буде проходити матч. Після вибору карти натисніть ОК. Відкриється вікно налаштувань ігрового процесу. В даному вікні пропишіть назву ігрового сервера, щоб повідомити його людям, з якими ви бажаєте битися, встановіть максимальну кількість гравців матчу, при необхідності задайте пароль на підключення до вашого сервера. Далі виставте налаштування геймплея - стартове кількість грошей, "час заморозки" на початку раунду, чутність кроків, можливість стрільби по партнерам і так далі. Закінчивши налаштування сервера натисніть кнопку ОК. Почнеться завантаження гри.
3
Для того, щоб гравці приєдналися до вашої мережевої грі, їм потрібно буде також запустити гру і натиснути на кнопку "Знайти сервери". У вікні результатів пошуку потрібно буде вибрати ваш сервер, якщо їх декілька, і натиснути кнопку "Приєднатися", ввівши пароль якщо це необхідно. Після приєднання першого гравця до вашого сервера матч стартує заново і гра починається. Надалі ігровий процес не супроводжуватиметься рестартом при приєднанні нових гравців.
Зверніть увагу
Якщо ви створили гру, а потім вийшли з неї, то сервер припинить свою роботу і всі гравці "вилетять" з нього.