Як прибрати припухлість з вік. повіки набряки ка кубрать.

Стреси, безсонні ночі або нічні посиденьки, навіть неважливо, з вином або чаєм, всі їх наслідки відбиваються на обличчі. У підсумку, під очима з'являються опухлі повіки і темні кола. Справитися з такими неприємними ситуаціями і знову виглядати привабливо допоможуть підручні засоби, які є в кожному будинку.
Інструкція
1
Найпростішим засобом зняти припухлість повік і зменшити кола під очима є звичайний чорний чай. Візьміть два ватних диска і просочіть їх заваркою. Покладіть на п'ятнадцять хвилин на закриті очі. Потім кремом для шкіри навколо очей змастіть повіки. Таку процедуру можна робити кілька разів на день.
2
Свіжий огірок наріжте тонкими кружечками. Накладіть їх на повіки і потримайте п'ятнадцять хвилин, кожні п'ять хвилин замінюйте старі кружечки новими. Відмінний ефект з'явиться дуже швидко. Є варіант огіркової маски, що не вимагає постійної заміни кружечків. На великій тертці натріть свіжий огірок і покладіть м'якоть на очі. Тримайте маску протягом п'ятнадцяти хвилин, потім змийте прохолодною водою і нанесіть живильний крем для повік.
3
Сиру картоплю здатний зняти втому з очей і шкіри століття. Сиру картоплю натріть на дрібній тертці, додайте дві чайні ложечки борошна і одну столову ложку прокипяченного молока. Приготовану маску тримаєте на очах протягом п'ятнадцяти хвилин. Потім змийте суміш і нанесіть на шкіру молочний компрес
4
Молоко відмінно доглядає за шкірою навколо очей. Щоб приготувати молочної компрес, ватні тампони промокніть в остившем кип'яченому молоці, потім покладіть їх на повіки на десять хвилин. Потім промийте очі і нанесіть живильний крем.
5
Для зняття набряку з повік можна вдатися до техніки масажу. Масаж повік сильно відрізняється від масажу будь-якого іншого ділянки тіла, так як навколо очей шкіра дуже розтяжна. Крім цього, не можна користуватися звичайним масажним кремом, так як він може потрапити в око і викликати подразнення слизової. Замість крему в половині склянки теплої води розведіть чверть чайної ложечки меду. Масаж робіть змоченими в цьому розчині кінчиками пальців легкими постукуючими рухами. Потім перейдіть до поглаживанию закритих очей вібруючими рухами і легкому разминанию. Масаж триває не більше п'ятнадцяти хвилин.
6
Виконуйте гімнастику для очей, займе вона у вас не більше п'яти хвилин. Але принесе дуже хорошу пользу.- Як можна міцніше зажмурте очі і затримайте дихання на третій секунді. Потім різко видихніть і одночасно широко розкрийте очі. Повторіть п'ять раз.- Закрийте очі і круговими рухами помасажуйте шкіру від носа до віскам.- З прикритими очима обертайте очними яблуками: десять разів за годинниковою стрілкою і десять - проти часовой.- На відстань тридцять сантиметрів перед обличчям витягніть великий палець. По черзі то лівим, то правим, то обома очима дивіться на кінець пальця по п'ять секунд. Повторіть десять раз.- На віскі покладіть кінчики пальців і десять разів швидко поморгайте. Потім прикрийте і розслабте очі на шість секунд. Повторіть три рази.