Як записати mdf формат.

Сьогодні важко зустріти людину, яка повністю б копіював вміст диска звичайним способом. Вигідніше створити образ диска, ніж копіювати всі файли, т.к. вони можуть бути загублені і найчастіше, призводять до фрагментації робочої поверхні вінчестера. Образ диска - це свого роду архів, в якому містяться дані, лічені з диска. Найбільш популярним серед образів вважаються формати iso і mdf.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Alcohol 120%.
Інструкція
1
У програми Alcohol 120% є внутрішній формат - mdf. На даний момент безліч програм підтримує цей формат. Якщо ви створюєте образ диска через програму Alcohol 120%, буде раціонально їх записувати на диск за допомогою цієї ж програми. Якщо ви ще не налаштували програму для запису, необхідно це зробити за деякими правилами.
2
Після установки програми відбувається пошук віртуальних пристроїв і запуск служби віртуального диска на комп'ютері. У лівій частині «Алкоголю» натисніть на посилання «Віртуальний диск», а у вікні, виберіть кількість віртуальних дисків. Для запису образу на чистий диск вам буде потрібно тільки один віртуальний диск.
3
Потім вам необхідно провести пошук образів, якщо вони є на жорсткому диску. У лівій частині головного вікна натисніть посилання «Пошук образів», у вікні, вкажіть папку, в якій слід шукати і натисніть кнопку «Пошук». Якщо образ був створений програмою Alcohol 120% на вашому комп'ютері, у списку «Розміщення» виберіть папку Alcohol 120.
4
Образи, які знайшла програма, необхідно додати в головне вікно - двічі клацніть лівою кнопкою миші по образу диска. Тепер ви можете змонтувати образ або провести його запис на диск.
5
Для запису на диск необхідно підготувати чистий диск і вставити його в привід. У лівій частині головного вікна програми натисніть посилання «Запис образів на диски». У вікні, вкажіть рекордер (привід для запису) і шлях до файлу-образу. Залишилося вибрати тільки швидкість і відзначити галочкою пункти «Запис» і «Імітація». Тепер необхідно натиснути на кнопку «Старт» і дочекатися закінчення виконуваної операції.
6
Після завершення запису образу на диск лоток приводу повинен висуватися. Засуньте його назад, щоб перевірити запис на диску - якщо диск швидко зчитує інформацію, значить процес створення диска пройшов успішно.