Як записати фотографії на DVD-диск. фото на диску самі гортає.

Запис фотографій на диск може бути виконана різними способами, однак найбільш правильно записувати фотографії за допомогою спеціальних програм для запису диск ів. Однією з найпопулярніших програм такого роду є Nero. Запис фотографій на DVD- диск за допомогою Nero - завдання нескладне.
Інструкція
1
Відкрийте програму Nero. Дана програма, по суті, являє собою набір утиліт для різних маніпуляцій, пов'язаних із записом і стиранням компакт- диск ов, а також для підготовки контенту до запису на даний вид носія. Для запису фотографій виберіть програму Nero Burning Rom. Після цього вставте DVD- диск в привід, а у верхній частині вікна програми зробіть вибір типу диск а, на який будуть записуватися дані. У нашому випадку - DVD. Потім натисніть кнопку "Додати файли". Відкриється вікно, що нагадує стандартний файловий менеджер Windows - Провідник.
2
У правій частині вікна додавання файлів знайдіть папку з фотографіями, які ви хочете записати на диск . Візьміть або цілу папку, або окремі фотографії, призначені для запису, і перетягніть їх за допомогою миші в ліву частину вікна. Слідкуйте за індикатором заповнення DVD- диск а, які знаходяться внизу вікна програми. На DVD- диск поміщається 4.7 гігабайт інформації, тобто на нього можна записати більше тисячі фотографій з роздільною здатністю 8 мегапікселів. Після того, як ви перетягнули в поле запису всі необхідні фотографії, переконайтеся, що диск не заповнений до кінця, інакше запис може не відбутися.
3
Для старту фізичної запису фотографій на диск натисніть кнопку "Прожиг". Слідкуйте за статусом даного процесу і не виймайте компакт- диск до тих пір, поки він не завершиться. В іншому випадку носій інформації може бути зіпсований (якщо це не перезаписуваний диск ). Після закінчення пропалення привід відкриється автоматично. Вставте диск назад і перевірте якість запису файлів.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб на не до кінця заповнений диск згодом можна було додавати фотографії та інші файли, скасуйте його фіналізірованіе перед пропаленням.
Зберігати на комп'ютері фотоархів зручно, але не безпечно - при поломці жорсткого диска можна втратити всю міститься на ньому інформацію. Тому цінні файли, в тому числі і фотографії, краще копіювати на DVD-диск. Дані на компакт-диску можуть зберігатися десятиліттями: записавши їх один раз, ви назавжди забудете про загрозу їх втрати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - DVD-рекордер;
  • - DVD-диски.
Інструкція
1
Ви можете помістити ваші фотографії як на однократно записуваний, так і на перезаписуваний диск. Другий варіант зручніше тим, що ви зможете згодом редагувати ваш фотоархів , додаючи (при наявності вільного місця) або видаляючи фотографії. Але в цьому випадку зберігається загроза випадкової втрати даних при перезапису. Одноразово записуваний диск не дозволяє нічого на ньому міняти, зате має практично абсолютною надійністю.
2
Для запису фотографій на диск скористайтеся програмою Ashampoo Burning Studio. Це дуже зручна і воістину універсальна програма, що дозволяє швидко і якісно записувати будь-які файли. На відміну від широко поширеної програми Nero, вона дуже «легка» - швидко встановлюється і добре працює.
3
Для запису фотографій вставте в дисковод чистий DVD-диск (можна перезаписуваний з непотрібними даними), відкрийте програму Ashampoo Burning Studio. Виберіть опцію «Записати фали і папки», потім «Створити новий CD/DVD/Blu-ray-диск».
4
У вікні натисніть кнопку «Додати». Виберіть необхідні для запису файли, потім натисніть кнопку «Фініш». Натисніть «Далі», програма перевірить вставлений DVD-диск. Натисніть кнопку «Запис». У тому випадку, якщо запис ведеться на перезаписуваний диск з уже наявною на ньому інформацією, програма попередить вас про втрату розміщених на ньому даних.
5
Після закінчення запису програма висуне деку дисковода і проінформує про успішне закінчення запису. Використовуючи Ashampoo Burning Studio, ви можете оновити вже записаний перезаписуваний диск, додавши на нього файли або видаливши їх. Для цього виберіть у меню відповідну опцію.
6
Записати фотографії на DVD можна і за допомогою програми Nero. Для цього зручніше скористатися старою версією програми - наприклад, шостий. Останні версії Nero, особливо дев'ята і десята, дуже «важкі», беруть на себе при установці масу функцій, що не завжди зручно.
7
Для запису в Nero відкрийте програму, виберіть «Створити DVD з даними». Натисніть кнопку «Додати», виберіть необхідні файли. Натисніть кнопку «Завершено». Вставте DVD-диск і натисніть кнопку «Запис».