Як підключити до комп'ютера телефон Motorola.

Не всі телефони компанії Motorola мають можливість підключення до комп'ютеру як знімного диска. Це ускладнює приєднання пристрою і доводиться доустанавливать необхідні драйвера і програми для здійснення успішного з'єднання. Всі телефони Motorola мають у своєму комплекті диск з ПЗ, яке також можна завантажити з офіційного сайту компанії.
Інструкція
1
Програма для роботи з телефонами Motorola називається Mobile Phone Tools і поставляється на диску в комплекті з пристроєм. Дана утиліта дозволяє використовувати телефон як модем, здійснювати операції з телефонною книгою, вести щоденник телефону, зберігати повідомлення, здійснювати обмін файлів з комп'ютером (крім файлів, що мають атрибут "системний"). Синхронізація з ПК проводиться за допомогою кабелю, Bluetooth або ІК-порту. Якщо програма правильно встановлена, то на моніторі висвітиться інтерфейс підключеного телефону.
2
Вставте диск з ПО і дочекайтеся автоматичного запуску програми-інсталятора. Дотримуйтесь інструкцій на моніторі. Після завершення установки перезавантажте комп'ютер, підключіть телефон і запустіть Mobile Phone Tools.
3
Для того щоб редагувати системні файли, працювати з пам'яттю пристрою і заливати потрібні програми необхідно завантажити P2k драйвера для своєї моделі Motorola. Після чого запустіть додаток-інсталятор і зробіть установку, слідуючи рекомендаціям.
4
Підключіть телефон до комп'ютеру. У вікні виділіть пункт «Ні, не цього разу», натисніть кнопку «Далі». Виберіть «Установка з вказаного місця», після чого вкажіть папку, куди ви завантажили драйвера.
5
Повторіть операцію 3-4 рази, після чого можна буде працювати з програмою P2k Tools.
6
Перейдіть в «Панель управління» - «Модеми». На що з'явилося пункті «Motorola» натисніть правою клавішею миші та виберіть «Властивості» - вкладка «Діагностика». Натисніть «Опитати модем». Якщо з'явиться повідомлення, що відгук отриманий, то потрібно поміняти налаштування підключення.
7
Перейдіть в «Пуск» - «Виконати» - «regedit.exe». Перейдіть в гілку «HKEY_LOCAL_MACHINE», зайдіть в «SYSTEM» - «CurrentControlSet» - «Enum» - «USB» - «Vid_22b8 & Pid_4091» (або 3901). Виберіть «Дозволи» - «Все» - «Повний доступ». Перейдіть в саму гілку, де знайдіть ще одну гілку виду «5 & 1d0adc3c & 11» Натисніть на параметр Service, який змініть на «usbhub».
8
Закрийте редактор реєстру, відключіть кабель на 5-10 секунд, після чого знову підключіть телефон. Запускайте P2KTools і робіть спробу підключитися.
9
Знову вкажіть шлях до драйверів. Підключення налаштовано, тепер ви повною мірою можете працювати зі своїм телефоном.
Зверніть увагу
Будь-яке неакуратне дію в P2ktools може заподіяти шкоду програмному забезпеченню пристрою.