Як зшити сорочку. Як розкроїти сорочку для хлопчика 1 рік.

Сорочка - незамінний атрибут чоловічого гардеробу. Сорочка, пошита люблячою жінкою, стає справжнім подарунком. Порадуйте свого чоловіка і зшийте таку сорочку.
Вам знадобиться
  • Тканина (бавовна, лен);
  • Бумага-миллиметровка;
  • Ножницы;
  • Швейная машинка.
Інструкція
1
Побудуйте на папері викрійку спинки, рукавів та двох передніх частин, використовуючи наступні мірки: довжина сорочки, довжина плеча, півколо шиї, півколо грудей, довжина рукава.
2
Зробіть викрійку манжет (шириною 16 см і довжиною 28) і коміра зі стійкою (ширина 11 см, довжина 22 см).
3
Виріжте деталі викрійки і прикріпіть до тканини. Обмітайте.
4
Виріжте деталі, залишаючи з боків припуски на шви по 1 см.
5
Сшейте деталі.
Говорячи про етапи пошиття сорочки, складно скласти єдину технологію на всі випадки життя. Існує величезна кількість різних моделей і способів їх шиття. Однак в моді є основні принципи пошиття сорочки, тобто стандартна технологія виготовлення її окремих елементів. Все ж буде не зайвим додати трохи фантазії, щоб сорочка вийшла більш універсальною.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - тканина;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Складіть матеріал для виготовлення складових сорочки вдвічі, прикладіть викрійку, обведіть її крейдою і виріжте деталі необхідного розміру. Якщо ви не впевнені в правильності підготовленої викрійки, збільште припуски по бічних, нижнім і плечовим швах. Перенесіть на підготовлені деталі виточки та відмітки. Виточки підготовляються за допомогою англійських шпильок. Відмітки зручно робити надсічками 2-3 см на припуски. Лінію середини і переду необхідно виділити яскравим контрастним кольором.
2
Змітайте нагрудні і талеві виточки, а також бічні і плечові шви. Потім зшиті обличчям до обличчя рукава приметайте в пройму, поєднуючи всі шви між собою. Прострочіть талієвиє виточки від середини до кінців, не ставлячи закрепки, а зав'язуючи на вузлики. На білих тканинах пропуски повинні бути мінімальні, а на прозорих використовуйте французький запошівочний шов. Прострочіть виріб. Однак на даному етапі не потрібно сточувати плечові шви. Обмітаючи зрізи і випрасувати виріб.
3
Коли основа сорочки готова, підготуйте по 2 деталі для коміра і стійки. З'єднайте деталі між собою, приклавши краю за формою і розміром. При цьому верхню деталь необхідно змістити на 2 мм всередину таким чином, щоб вона була трохи більше верхньої. Сточите, проутюжить і виверніть комір на лицьову сторону.
4
З'єднайте стійку з коміром. Верхня деталь коміра накладається на стійку, при цьому чітко поєднуючи середину, а нижня деталь прикладається на верхню стійку лицем до лиця. Потім сточите деталь сорочки з боку нижньої стійки.
5
Сшейте готовий комір з виробом. Горловину сорочки сумістите з його центром. Кінці стійки вироби повинні точно збігатися з краями застібки. Прострочіть і запрасувати комір. Далі необхідно пристрочити рукава.
6
Щоб завершити виріб повністю, видаліть все наметочним шви і підготуйте петлі для гудзиків сорочки. Довжина петлі повинна бувальщина на 2 мм більше, ніж діаметр гудзики, а відстань між ними 6-10 см. Варто звернути увагу, на те, що чим менше розмір гудзики, тим петлі повинні бути частіше. Прорізати петлі можна за допомогою гострого розпорювач, закріпивши краю петлі булавками, щоб розріз не вдався довша, ніж потрібно. На іншій стороні сорочки пришити гудзики по вже підготовленим петлям. Далі, щоб сорочка вийшла модною і неповторною, використовуйте свою фантазію і творчі здібності.
Зверніть увагу
Якщо сорочка шиється з стрейчевого матеріалу, обов'язково використовуйте спеціальні голки.
Корисна порада
Вибір тканини для виготовлення сорочки вносить свою різноманітність. Тонкі і щільні тканини підійдуть для широкого покрою. Для холодного час року найкращим чином підійде фланель або тканину з начосом.