Як поміняти розширення txt на розширення reg. Як міняємо розширення документа з txt на reg.

Швидше за все, ви стикалися з такою ситуацією, коли вам необхідно було зберегти файл у форматі txt в будь-який інший формат, якого немає в списку «Тип файла». Наприклад, ви створюєте кілька ключів реєстру, які мають дозвіл reg. Якщо піти на хитрість, можна зберегти текстовий документ в будь-якому форматі.
Вам знадобиться
  • Стандартна програма операційної системи Windows «Блокнот».
Інструкція
1
Для створення простого txt-файла вам знадобиться запустити програму «Блокнот». Для цього натисніть меню «Пуск», зі списку виберіть розділ "Всі програми", потім перейдіть до розділу «Стандартні» і натисніть на «Блокнот». Тепер внесіть зміни в порожній документ і збережіть його, натиснувши верхнє меню «Файл» і вибравши команду "Зберегти як".
2
Зі створенням звичайного текстового документа ми розібралися, а нам потрібен файл реєстру (розширення reg). Викличте вікно збереження файлу, як описувалося раніше, введіть ім'я файлу. Файл необхідно писати разом з розширення м, тоді файл буде визначатися редактором реєстру без проблем. Можна написати File.reg - це буде правильно, але в деяких системах даний файл може зберегтися, як File.reg.txt.
3
В самій програмі є невеликий секрет - ця утиліта вміє зберігати будь-які формати файлу. Щоб не наплутати з кодуванням символів в документі, в поле «Ім'я файлу» введіть таке значення: "File.reg". Лапки на початку і кінці назви файлу дають відособленість і змушують програму зберегти саме в тому форматі, який вказаний. Т.к. програма «Блокнот», як і «Редактор реєстру» є програмами за замовчуванням, кодування файлу буде повністю відповідати файлам с розширення м reg.
4
Якщо у вашій системі не спостерігається проблем з розширення м файлів при їх збереженні, можна обійтися простішим способом: увімкніть відображення розширень у файлів і зробіть зміну розширення через команду «Перейменувати».
5
Відкрийте будь-яку папку, натисніть верхнє меню «Сервис», зі списку виберіть пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид», зніміть позначку навпроти пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і натисніть кнопку «ОК».
6
Збережений файл у форматі txt необхідно виділити і натиснути кнопку F2 на клавіатурі (також можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт "Перейменувати"), замість розширення txt впишіть reg. Натисніть клавішу Enter і кнопку «ОК».