Як відновити медаль. чи можна відновити документи на медаль.

Якщо ви були нагороджені медаллю , відзнакою, або нагрудним знаком, що свідчить про ваші заслуги перед державою, то втрата її буде дуже неприємна. Однак ніхто не застрахований від такої ситуації, яка може статися при переїзді, стихійне лихо, або крадіжці. Проте, якщо все-таки це сталося, не варто впадати у відчай: втрачену медаль можна відновити.
Інструкція
1
Отже, якщо ви втратили орден, медаль, відзнака або нагрудний знак до почесного звання, вам потрібно написати заяву на ім'я голови адміністрації суб'єкта Російської Федерації, в якому ви проживаєте: республіки, краю, області, автономної області або округу . Якщо ви проживаєте в Москві або Санкт-Петербурзі, зверніться із заявою до мера міста. В заяві докладно опишіть ті обставини, при яких була втрачена державна нагорода. До заяви необхідно прикладіть документи про нагородження.
2
Якщо документи про нагородження були загублені разом із самою нагородою, відправте запит в Центральний архів Міністерства оборони, який розташований в Подільському. Там зберігаються документи всіх військових частин держави, починаючи з 1941 року. Вам видадуть дублікат нагородного документа або довідку про нагородження.
3
Якщо, розглянувши обставини втрати державної нагороди, глава адміністрації регіону погодиться з тим, що ви не мали можливості запобігти її, він направить клопотання до Комісії з державних нагород при Президентові Російської Федерації. За її рішенням вам буде виданий дублікат нагороди або її муляж.
4
Якщо був загублений лише документ про нагородження, зверніться із заявою до голови місцевого самоврядування міста, або району, в якому проживаєте. Їм буде направлено клопотання на адресу Управління Президента з кадрових питань та державних нагород. Поряд з даним документом на адресу Управління Президента направляється ваша заява та довідка про причину втрати державної нагороди.
5
У випадку, якщо ви загубили документи про нагородження в результаті бойових дій, стихійного лиха або інших, що не залежать від вас причин, то вам буде виданий дублікат нагородного документа. В інших випадках отримаєте довідку про нагородження державною нагородою.
Будь-яка нагорода - це символ визнання державою заслуг громадянина. За відмінності, проявлені у державній або військовій службі, за особливий внесок при професійній діяльності або громадянську мужність. Дуже гірко бути нагородженим, але не мати можливості скористатися нагородою або підтвердити свій особливий статус документально.
Інструкція
1
При втраті нагороди необхідно написати заяву з проханням про видачу дубліката втрачених нагород на ім'я голови адміністрації міста за місцем проживання нагородженого. Якщо є документи підтверджуючі нагородження, наприклад довідки з архівів, посвідчення до нагород необхідно до заяви додати їх копії. На підставі заяви глава міста клопотатиме перед Управлінням президента Російської Федерації з державних нагород про видачу дубліката.
2
В заяві необхідно вказати поважну причину втрати нагород. Поважними причинами є: втрата нагород в бойовій обстановці, в результаті стихійних лих. В випадки розкрадання державних нагород, необхідно надати довідку з органів внутрішніх справ про те, що нагороджений звертався в органи поліції за фактом розкрадання нагород. Поважними причинами втрати нагород можуть визнані й інші випадки, коли була відсутня об'єктивна можливість схоронності нагород.
3
Відновлення нагород виробляється і у випадках реабілітації нагородженого або на підставі втрати суспільної небезпеки вчиненого нагородженим діяння. Дублікати документів до державних нагород видаються Управлінням Президента РФ з кадрових питань та державних нагород. Дублікати грамот про присвоєння звання Героя Російської Федерації не видаються.
4
Відносно нагороджених громадян, зазнали необгрунтованих репресій в період 30-40-х і початку 50-х років і посмертно реабілітованих, їх нагороди можуть бути видані їх близьким родичам (подружжя, діти) на підставі заяви. Нагороди видаються виключно в цілях зберігання та підтримання пам'яті про померлих родичів без права носіння.
5
Присвоєння звання Героя Російської Федерації, нагородження орденом або медаллю може бути проведено посмертно. У такому випадки нагороди і документи до них, передаються близьким родичам. Відновлення відомчих нагород проводиться відповідно до внутрішніми регламентами даних організацій