Як завантажити субтитри у фільм.

Більшість користувачів не раз стикалися з ситуацією, коли в руки потрапляє класний DVD- фільм , але російських субтитрів на нього немає. Цю проблему можна легко вирішити, встановивши субтитри в фільм самостійно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програми Txt2Sup, VobEdit і IfoEdit
Інструкція
1
Для роботи вам знадобляться 3 програми: Txt2Sup, VobEdit і IfoEdit. Ці програми легко знайти в інтернеті, і всі вони є безкоштовними. Встановіть викачані програми на жорсткий диск.
2
Для початку вам потрібно розділити фільм на складові: відео, аудіодоріжки і субтитри. Запустіть програму VobEdit. У вікні, натисніть кнопку Open, в діалоговому вікні вкажіть шлях до першого файлу фільм а. Після цього весь фільм завантажитися автоматично. Далі клацніть по кнопці Demux в головному меню програми. Відкриється вікно, в ньому галочками відзначте пункт Demux all Audio streams, нижче також виділіть Demux all Subp Streams і Demux all Video streams. Натисніть кнопку Ok, при цьому відкриється нове з розділеними файлами. Збережіть всі файли в окрему папку. Закрийте програму.
3
Запустіть програму IfoEdit. У меню програми натисніть кнопку Open, в діалоговому вікні виберіть належить фільм у ifo-файл. При цьому відкриється інформація про фільм е. Відкрийте пункт VTS_PGCITI, він знаходиться у верхній частині. Далі відкрийте меню Tools, в ньому виберіть функцію Save Celltimes to file і вкажіть шлях збереження. Зберегти документ потрібно в ту ж папку, куди ви зберегли розділені файли фільм а.
4
Перейдіть безпосередньо до роботи з субтитрами. Скачайте з інтернету файл з російськими субтитрами до вашого фільм у. Формат субтитрів значення не має. Запустіть програму Txt2Sup, натисніть на кнопку Load Ifo і виберіть той же самий ifo-файл, який ви обрали після запуску IfoEdit. Клацніть по кнопці Load Srt, і в меню виберіть скачаний файл з субтитрами. У цьому вікні ви можете налаштувати положення субтитрів на екрані, змінити розмір шрифту і сам шрифт. Після внесених змін натисніть на кнопку Generate Sup. Закрийте програму.
5
Знову запустіть програму IfoEdit, відкрийте пункт DVD Author, в ньому виберіть функцію Author new DVD. Після цього у вас відкриється меню створення диска. У полі введення Video вкажіть шлях до вилучення файлів фільм а, в поле Audio додайте аудіодоріжки. При додаванні доріжок будьте уважні, необхідно зберегти правильний порядок. Далі додайте субтитри, які були згенеровані за допомогою Txt2Sup. Вкажіть папку для збереження створеного диска, зробити це можна у вікні Output Stream, і натисніть кнопку Ok. Процес створення фільм а займе кілька хвилин, після чого ви зможете насолодитися переглядом з субтитрами.