Як виховати ідеальну собаку.

На сьогоднішній день міжнародними кінологічними організаціями зареєстровано більше 400 порід собак. Селекційний відбір кожної породи відбувається за певними ознаками, і не тільки зовнішнім, а й поведінковим. Буває, що достоїнства собаки, які цінні в одній справі, можуть стати недоліками, якщо її використовувати для інших цілей. Так, незалежна робота з пошуку дичини, так ценимая в мисливських собаках, - непотрібне якість для службових, які при пошуку злочинця працюють під контролем кінолога.
Інструкція
1
Є загальні якості для всіх порід, які роблять собаку ідеальною. Найголовніше - стійка психіка. Примхливість і нервозність можуть зробити нестерпним і небезпечним поведінку навіть таких, «іграшкових» собак, як йорки, чихуахуа, той-тер'єри. І це буде виражатися не тільки в докучливих гавкоті і безпричинному вереску, а й в укусах, від яких страждають і господарі. І навпаки - стійка психіка може зробити цілком безпечним будь-якого пса, навіть бійцівської і сторожової породи. Тому вибираючи собаку , зверніть увагу на її поведінку та психіку.
2
Всі собаки, від кишенькових малюків до велетнів під 60 кг повинні обов'язково пройти курс навчання, знати і беззаперечно виконувати основні команди. Є породи, яким буде цілком достатньо домашнього виховання, за умови його регулярності і послідовності. Але є породи, вихованням і навчанням яких повинні займатися тільки професійні інструктора-кінологи. Будь ненавчена собака становить небезпеку не тільки для оточуючих. За недбальство господаря безпеку і самої такої собаки знаходиться в постійній небезпеці.
3
Виховання ідеальної собаки, її слухняність не повинно бути досягнуто жорстоким поводженням з твариною. Довіваться цього слід тільки наполегливістю, твердістю, терпінням і, звичайно, любов'ю. Це дозволить собаці завжди розуміти, що від неї хоче господар і з задоволенням виконувати його команди.
4
Щоб виховати ідеальну собаку , господар повинен знати або вивчити особливості поведінки цих стайнях тварин. Він повинен розуміти і контролювати прагнення собак, особливо псів, до домінування і вміти завжди залишатися для свого вихованця авторитетним ватажком, що стоїть на вершині ієрархічної градації. Тільки в цьому випадку йому вдасться домогтися беззаперечного підпорядкування і виконання всіх своїх команд. А це зробить будь-яку собаку слухняною, адекватної, доброзичливою - загалом, ідеальною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=copgMuhrAew