Як поміняти склопакет. Як самому поміняти склопакет.

Склопакети являють собою герметичне з'єднання двох або більше листів скла на фіксованій відстані. Вони надійно захищають квартиру від шуму і холоду. Установка склопакетів практично нічим не відрізняється від монтажу дерев'яних вікон.
Вам знадобиться
  • - молоток, зубило, ножиці по металу;
  • - рівень;
  • - монтажна піна;
  • - жесть;
  • - лист пластику для виготовлення підвіконня і укосів;
  • - анкерні болти і саморізи.
Інструкція
1
Демонтуйте старе вікно. Для цього спочатку зніміть стулки, від'єднайте наличники і при необхідності збийте укоси. Після цього демонтуйте стару віконну раму, відлив і підвіконня. За допомогою молотка і зубила підготуйте віконний проріз для установки склопакетів, вирівняйте і очистіть його від сміття.
2
Ретельно огляньте склопакети перед монтажем. Не встановлюйте їх, якщо вони мають сколи, тріщини стекол або пошкодження рами.
3
Зніміть з пластикового вікна стулки. Вставте пластикову раму у віконний проріз і закріпіть в ньому, використовуючи анкерні болти. Болти закручуйте спочатку по бічних сторонах і не до упору, залишивши близько 1 см. Перевірте рівнем точність установки рами в горизонтальній і вертикальній площинах. Змістите раму при необхідності в потрібну сторону і закрутіть болти до упору.
4
Виріжте підвіконня під розміри віконного отвору і прикріпіть його до вікна. Виріжте з жерсті відлив, заведіть його під віконну раму до упору в пазу і зафіксуйте в отворі за допомогою саморізів.
5
запеньте зазори між стіною і рамою (підвіконням) монтажною піною. Піну наносите рівномірно, заповнюючи всі зазори і виїмки отвору. Враховуйте ступінь розширення піни. Зробіть пази в піні для подальшого кріплення укосів.
6
Срежьте надлишки монтажної піни. Виріжте з пластика укоси і закріпіть їх в пази в монтажній піні. Навісьте склопакети. Видаліть з рами і стулок вікна захисну плівку.
Зверніть увагу
Заміна склопакета - дуже брудний і запорошений процес. Тому перш, ніж починати демонтаж старого вікна, відсуньте всю меблі на відстань не менше двох метрів від вікна.
Корисна порада
Щоб рівно і міцно прикріпити відкоси до віконного отвору, закріпіть по периметру прорізу дерев'яні рейки, а відкоси кріпите до рейок саморізами. Перед тим як випилювати укоси з пластика, виріжте і подгоните укоси з щільного картону.