Як вибрати килимок для йоги.

Почавши практикувати йогу, рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю вибору спеціального килимка для занять. Якісний килим допоможе вам швидше освоїти асани і знизить ризик можливих травм.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений килимок. Найбільш часто у продажу зустрічаються килимки з ПВХ. Серед них представлені моделі як низької цінової категорії, так і високою. Дорогі варіанти наближені за якістю до виробів з натурального матеріалу. Найкращі килимки для йоги зроблені з натурального каучуку. Їх відрізняє підвищена міцність і липкість. А липкість є дуже важливою якістю такого килимка . Також у продажу можна зустріти килимки з матеріалу під назвою Thermal Plastic Elastomer. Він гіпоалергенний і більш легкий по відношенню до натурального килимку.
2
Не женіться за дешевизною. Якщо ви можете собі дозволити витратитися на спорядження для занять, купуйте більш дорогий і якісний килимок для йоги. Постачальником дешевих варіантів є Китай. Трохи вище за рівнем якості стоять тайванські килими. Переходячи до дорогих варіантів можна виділити моделі спортивних брендів Adidas, Reebok, Nike і Puma.
3
Часто виробники товарів для йоги армують килимки з допомогою міцної сітки. Укріплений килимок менше схильний розтягуванню і більш довговічний. Використання неармованого килимка доцільно тільки в тому випадку, якщо для вас його головними якостями є компактність і легкість.
4
Довжина обраного килимка повинна залежати від вашого зростання і виду практики, якою ви займаєтеся. Якщо ви практикуєте динамічну йогу, беріть килимок з запасом. Для більшості любителів йоги досить використання килимка довжиною в 183 см.
5
Чим товщі килим, тим м'якше на ньому займатися. Найбільш універсальним варіантом є товщина в 6 мм. Килимки з меншою товщиною компактніше, але вони слабо тримають тепло. Тому можна зупинитися на цьому варіанті, якщо вам необхідно часто перевозити килим.
6
У міру можливості вибирайте симетричну підстилку. На прямокутному килимку простіше дотримуватися симетрію асан.
7
Якісний килимок добре вбирає вологу, завдяки підвищеній пористості матеріалу, з якого він зроблений. Якщо ви сильно потієте під час занять, віддавайте перевагу натуральному килимку. В якості додаткового захисту від вологи можна придбати спеціальне покривало для килима.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d8p4rt8F58w
Зверніть увагу
Як вибрати відповідний килимок для йоги (йогамат)? Які параметри необхідно враховувати? Більшість людей, що практикують йогу, особливо новачки, часто задаються цими питаннями. Чи потрібен спеціальний килимок? Безсумнівно, в якості килимка для йоги можна використовувати будь-яку підстилку, відповідну за розміром і приємну за фактурою. Це може бути і універсальний килимок з товарів для дому, і пляжний рушник, і просто шматок тканини.
Корисна порада
Як вибрати килимок для йоги. Багато хто задається цим питанням. Ми допоможемо вам прийняти рішення. 1. Чи потрібен спеціальний килимок? Багато хто думає, що їх влаштовує «звичайний» килимок з фітнес-залу. Думка таких людей змінюється, коли вони пробують займатися на професійному йога-килимку. У спеціального килимка є маса плюсів. Такі килимки володіють «нековзною» поверхнею, що значно підвищує зчеплення килимка з вашими руками і ногами.