Як увійти в web-інтерфейс.

Багато користувачів використовують роутери або маршрутизатори для створення локальних мереж з доступом в інтернет. Якщо до складу мережі планують включити ноутбуки, то вибирають обладнання з підтримкою функції створення Wi-Fi мережі.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Спочатку придбайте відповідний маршрутизатор (якщо ви ще цього не зробили). Зверніть увагу на види передачі сигналу і типи безпеки, з якими працює дане обладнання.
2
Вийміть Wi-Fi маршрутизатор з упаковки і включіть пристрій, попередньо підключивши його до електромережі. Знайдіть у пристрої канал WAN (DSL, Internet) і підключіть до нього кабель інтернет-з'єднання.
3
До каналів Ethernet (LAN), в свою чергу, підключіть всі стаціонарні комп'ютери. Увімкніть один з них. Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора. Знайдіть в ній значення початкового IP-адреси.
4
Введіть це значення в адресний рядок браузера, попередньо прописавши символи http://. У вікні браузера відкриється web- інтерфейс налаштувань обладнання.
5
В першу чергу необхідно налаштувати з'єднання з інтернетом. Відкрийте меню Internet Setup Settings (налаштування мережі). Змініть значення певних пунктів даного меню, керуючись рекомендаціями фахівців вашого провайдера.
6
Збережіть налаштування і перезавантажте обладнання. Переконайтеся в тому, що зв'язок з сервером встановлена. Тепер перейдіть до створення бездротової мережі.
7
Відкрийте меню Wireless Setup Settings (налаштування бездротової мережі). Придумайте і введіть ім'я та пароль даної точки доступу. Виберіть вид безпеки і тип радіо, відповідні параметрам ноутбуків.
8
Збережіть настройки. Перезавантажте пристрій. Підключіть ноутбуки до створеної мережі. У тому випадку, якщо ви включили функцію DHCP при налаштуванні інтернет-з'єднання, змінювати параметри мережевих адаптерів не потрібно.
Корисна порада
При налаштуванні точки доступу рекомендують встановлювати змішані типи шифрування і передачі даних. Це дозволить підключати бездротові пристрої з різними параметрами мережі.
Інтерфейс командного рядка - це текстовий інтерфейс, через який можна звертатися до різних виконуваних файлів операційної системи, отримуючи до них доступ безпосередньо, без додатків-посередників. Цей інтерфейс прийнято називати «терміналом» і різні його реалізації присутні практично в кожній ОС, включаючи графічні.
Інструкція
1
В операційній системі Windows увійти в інтерфейс командного рядка дуже просто - робиться це всього в два кроки. Спочатку натисніть клавішу WIN і, не відпускаючи її, клавішу R. Цим поєднанням викликається діалог «Запуск програми». Інший варіант цього кроку - клацнути кнопку «Пуск» і вибрати в меню пункт «Виконати ...» ("Run").
2
В поле вводу з'явився діалогу наберіть три латинські літери "cmd" (це скорочення від command) і натисніть клавішу Enter або кнопку «OK». В результаті на екрані з'явиться вікно терміналу з командним рядком введення.
3
В інших операційних системах для відкриття інтерфейсу командного рядка використовуються інші поєднання гарячих клавіш (hotkeys). Наприклад, в Mac OS спочатку натисніть клавішу CTRL і клавішу SPACE (пробіл). Цим поєднанням викликається утиліта Spotlight. Потім у полі введення наберіть команду "terminal" (без лапок) і натисніть Enter.
4
Є альтернатива цьому варіанту - в меню «Програми» виберіть пункт «Службові програми» і клацніть пункт «Термінал».
5
А в ОС Linux Ubuntu для відкриття інтерфейсу командного рядка потрібно натискати клавіші CTRL + ALT + F1 (крім F1 можна використовувати функціональні клавіші від F1 до F6) або CTRL + ALT + T. У цій операційній системі є можливість скористатися емулятором терміналу (Gnome Terminal). Щоб запустити його в меню «Додатки» треба вибрати пункт "Стандартні", а потім пункт «Термінал».