Як чистити світлу замшеве взуття.

Якщо у вас є замшеве взуття, та й ще світлих відтінків, то чистити її досить проблематично, але цілком можливо. Оскільки, якого б кольори не була замша вона все одно залишається замшею.
Інструкція
1
Можна взяти бензин. Намочіть тряпочку бензином і потріть ваше масну пляму на взуття. Після цього відразу протріть це ж місце вологою ганчірочкою для очищення вже бензину.
2
Ще один дуже ефективний спосіб виведення плям із замшевою шкіри. Візьміть теплу мильну воду, додайте в неї сорок відсотків спирту нашатирю від обсягу рідини і помийте місце, де знаходитися жирну пляму. Після того, як виріб висохне, пляма у зникне.
3
Також існує спосіб позбавлення від плям тальком. Знежирте замшеве шкіру в тому місці, де у вас є жирну пляму. Рясно посипте тальком саме місце з жирним плямою. Після цього залиште взуття в такому стані на три чотири години. Після закінчення потрібного часу видаліть тальк і відполіруйте замшеве взуття спеціальною гумовою щіткою.
4
Четвертий спосіб найбільш ефективний для замшевого взуття світлих відтінків, оскільки не дає ніяких розлучень, які потрібно буде потім зафарбовувати. Якщо ваша взуття трохи обтерла, то помийте її, потім ретельно просушіть, і покрийте спеціальною фарбою для замші. Такий фарби в спеціалізованих магазинах або ж на ринку зараз продається досить багато видів. Тільки при її покупці будьте дуже уважні. Адже відтінок потрібно підібрати точно такий же, як і у вашого взуття. Якщо ви помилитеся з відтінком, то у вас результат може бути вельми непередбачуваним, і взуття буде безповоротно зіпсована. Також дивіться на фірму виробника і термін придатності самої фарби, оскільки це теж відбивається на самому результаті.
Корисна порада
Якщо ви придбали світлу замшеве взуття, то доглядайте за нею з самого моменту покупки, це допоможе уникнути вам безліч проблем.