Як усунути неприємний запах в автомобілі. Як прибрати з авто машини неприємний запах.

Неприємний запах в автомобілі - явище досить поширене. Зазвичай він з'являється від різкого ароматизатора, прострочених забутих продуктів, що перекинулася, банки, що містить щось специфічне, - клей, ацетон, бензин або навіть вино. Варіантів появи запах а маса, а от способів позбавлення від нього значно менше.
Вам знадобиться
  • засіб для чищення;
  • щітка;
  • рукавички;
  • салон хімчистки.
Інструкція
1
Самий простий і швидкий спосіб - хімчистка. Її можна проводити самому, а можна в спеціалізованому салоні. Цей спосіб дозволяє усунути не тільки неприємний аромат, але і його причину. Якщо ви вирішите проводити хімчистку самостійно, необхідно для початку придбати засоби для чищення салону автомобіля. Може підійти і засіб для чищення килима. На жаль, цей спосіб не допоможе, якщо запах виходить від всього салону. Приміром, він не ефективний при позбавленні від тютюнового диму або в'їлося запах а ароматизатора.
2
Можна придбати спрей, що усуває неприємні запах і. Альтернативою спрею може служити легкий ароматизатор, запах якого приємний саме вам. Але і тут є «підводні камені». Ваш аромат може змішатися з вже існуючим неприємним запах ом, і ситуація лише погіршиться!
3
Сучасний і ефективний метод, що усуває будь-який неприємний запах - озонування. У ваш автомобіль закачується озон, який в результаті хімічної реакції знищує все запах і. Озонування чудово очищає салон, залишаючи приємний свіжий аромат. Але ця процедура виконується тільки після хімчистки всього салону.
4
Якщо ви ніяк не можете позбутися від обридлого запах а, а його джерело ще й сильно помітний на тканині, спробуйте перетягнути салон. Якщо є тканина, схожа на вашу, то можна замінити лише зіпсовану частину. Якщо ж ні, доведеться перетягувати весь салон.
Зверніть увагу
Запах в автомобілі може бути і наслідком якої-небудь несправності. Горіла проводка, запах палива або масла - проблеми з двигуном. А, наприклад, солодкуватий запах - неприємності з системою охолодження.
Корисна порада
Якщо ви хочете усунути запах від тютюну, то необхідно чистити весь салон, включаючи пластикові панелі і стекла.Для усунення запаху домашніх тварин спочатку потрібно видалити шерсть, а потім вже проводити хімчистку. Якщо кіт «помітив» ваш автомобіль - використовуйте хлорвміщуючі кошти.