Як вивести пляму на пальто.

У наш не надто спокійний час на все потрібні гроші, і на одяг в тому числі. Одяг необхідно берегти, оскільки вона коштує чималих грошей. Візьмемо, приміром, пальто . Пальто - річ цінна подвійно, особливо якщо воно зроблено з натурального хутра. Що ж робити, якщо на нього потрапила крапля олії або будь-яка інша рідина, яка залишає після себе характерний слід, який називають нехитрим словом «пляма»? Це ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте матеріал, розташований нижче.
Вам знадобиться
  • Залежно від роду плями, вам слід запастися наступними «засобами для виведення плям»: бензин, тальк, перекис водню, сіль дрібного помелу.
Інструкція
1
Спочатку рекомендується покласти сухі серветки безпосередньо між шаром підкладки і самим пальто , щоб ваше пляма не перейшло і на підкладку теж.
2
Далі з вивороту м'якими втираючими рухами, використовуючи ватяний диск, попередньо змочений в очищеному бензині, протирайте пляма. Варто зауважити, що при цьому із зовнішнього боку на виріб необхідно покласти світлий шматочок тканини, бажано не шовк, а найкраще для такої мети підійдуть прості бавовняні тканини.
3
Після цього просушіть місце, де раніше знаходилося ваше пляма. Пальто знову безупречно.Еслі ви боїтеся вдаватися до таких радикальних, на ваш погляд, методам, як очистка бензином, то ви з таким же (ну або майже таким же) успіхом можете використовувати тальк (у вигляді порошку).
4
Шматочок світлої тканини для цього, як у вищенаведеному прикладі, зовсім не потрібно. Для початку роздобудьте тальк.
5
Потім присипте пляма цим порошком на 10 годин (можна на ніч). Після закінчення необхідного часу спеціальною щіткою очистіть пальто від тальку і, одночасно з цим, від бруду.
6
Якщо ви виявили, що пляма після виконаної процедури не зникло, то повторіть її.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість спробувати усунути масляниста пляма відразу після його виникнення, то зробіть так: візьміть кілька сухих серветок. Потім скористайтеся теплою праскою і плавними рухами розгладжуйте місце, де знаходилося пятно.Также пальто можна віддати в хімічну чистку, однак при цьому варто враховувати той факт, що одна така «глобальна» прання в хімчистці скорочує термін служби пальто на один рік, а це, повірте, чимало.