Як підключити відеокарту Nvidia до телевізора. Підключення відеокарти nvidia до телевізора.

Багато сучасних відеокарти від Nvidia мають роз'єм TV-out для підключення до телевізору . Іноді використовуваний відеоплатою роз'єм не збігається з роз'ємом телевізора, що ускладнює підключення. Проте зазвичай в комплекті Nvidia поставляються спеціальні перехідники. Також в панелі управління драйвером необхідно зробити деякі налаштування.
Вам знадобиться
  • - перехідник або кабель S-Video;
  • - перехідник S-video - «тюльпан»;
  • - компонентний перехідник;
  • - звуковий перехідник
Інструкція
1
Якщо підключення здійснюється за допомогою HDMI виходу, який є майже на всіх сучасних відкритих, то процес нічим не відрізняється від підключення звичайного комп'ютерного монітора. HDMI мають всі нові моделі телевізорів на основі плазми або РК. Просто підключіть відповідний кабель до виходу відеокарти і входу телевізора. Якщо телевізор використовується як другий монітор, то у властивостях відеокарти вкажіть факт його підключення і вкажіть підходяще дозвіл.
2
Для решти телевізорів передбачений вихід TV-out. Кабель S-Video можна підключити до TV-out, але TV-out не підключений до розетки S-Video. Для підключення до телевізору використовуються спеціальні перехідники. Краще всього використовувати універсальний перехідник, тому на ньому присутня S-Video, RGB-компонентний (складається з трьох штекерів відповідних кольорів) і композитний жовтий вхід. Іноді достатньо скористатися звичайним композитним перехідником.
3
Додатково підключіть звуковий перехідник, якщо необхідна передача звуку. У телевізорах використовується роз'єм RCA, в той час як у звичайних комп'ютерах - mini-jack. Такий кабель має на одному кінці відповідний штекер для відеокарти, а на іншому два «тюльпана» червоного і білого кольорів.
Зверніть увагу
Якість сигналу вище, коли в телевізорі використовується S-Video. При можливості найкраще підключатися до нього, однак не всі TV мають такий роз'єм. Ще краща якість у компонентної лінії з RGB, але доведеться придбати перехідник TV-out і SCART.
Корисна порада
Перед підключенням і покупкою відповідних перехідників визначитеся з використовуваним типом підключення. Найчастіше використовується композитний сигнал, при підключенні якого використовується лише одна лінія з роз'ємом «тюльпан» на телевізор і S-Video на відеокарту. Такий вхід є на всіх TV і кожна відеокарта комплектується таким перехідником.