Як намалювати насіння ялини.

Як будь-яке інше рослина, ялина розмножується насінням . Але дістатися до них не так просто. Насіння ялини до певного часу перебувають в шишці, яка є для них надійною природною фортецею.
Вам знадобиться
  • Папір,
  • олівець,
  • Стерк,
  • фарби.
Інструкція
1
Визначтеся, на якій ділянці паперу ви хочете зобразити насіння ялини. Щоб відобразити всі особливості насіння, виділіть для малюнка досить великий участок.Начертіте олівцем гострокутий трикутник. Потім зітріть ластиком кути трикутника, залишивши основні лінії незачепленими. З'єднайте лінії між собою округлими перемичками. Якщо ви коли-небудь бачили кедрові горішки, вам буде простіше уявити собі насіння ялини. Зафарбуйте вийшла форму темно-коричневим кольором. Додайте обьем за допомогою плями коричневої фарби, нанесеного на середину насінини. На коричневому ділянці намалюйте маленькі темно-коричневі плями і смуги різної форми. Таким чином, ви покажіть шорстку поверхню.
2
Насіння ялини в ботанічних виданнях називаються крилатками. Таку назву вони отримали через свій будови і способу розповсюдження. Насіння розносяться по великих територій завдяки сухому крилоподібними околоплодником. Вітер підхоплює насіння за цю легку частину і відносить на великі расстоянія.Чтоби зобразити околоплодник, додайте деталь у вигляді пелюстки до намальованому раніше елементу. Прикладом може служити пелюстка ромашки або звичайного тюльпана. Затонуйте околоплодник світло-коричневої або світло-зеленою фарбою. Його колір залежить від того, як давно насіння вивільнилися з ялинової шишки. Висвітліть вільний край околоплодника тілесним кольором. Цією ж фарбою намалюйте безліч тонких ліній. Лінії повинні бути паралельні довгій стороні околоплодника.
3
Насіння ялини розташовуються на внутрішній стороні насіннєвих лусок шишки. Намалюйте два насіннячка впритул один до одного. Околоплодники насіння повинні дивитися вгору. Намалюйте лусочку у вигляді пелюстки так, щоб складалося відчуття, що насіння лежать на її поверхні. Розфарбуйте лусочку світло-коричневою фарбою. Потім заштрихуйте вертикальними коричневими лініями.