Як підключити інтернет в селі.

Незважаючи на широке поширення інтернету , в Росії до цих пір існують області, в яких з доступом до всесвітньої павутини спостерігаються великі труднощі. Як би там не було, а підключитися до інтернету можна практично скрізь.
Вам знадобиться
  • USB-модем.
Інструкція
1
Самий простий і логічний спосіб отримання доступу до інтернету - придбання USB-модема. Ці пристрої дозволяють виходити в інтернет в будь-якій точці планети, де є стільниковий зв'язок. Визначте оператора, який надає найбільш якісні послуги зв'язку в вашому регіоні.
2
Придбайте USB-модем даної компанії. Виберіть для себе відповідний тарифний план. Рекомендують використовувати безлімітні тарифи тим людям, хто проводить в інтернеті досить багато часу. У будь-якому випадку ви можете пізніше змінити ваш тарифний план.
3
Якщо у вашій селі не надаються послуги доступу до інтернету з широкосмугового каналу, але у вас підключений стаціонарний телефон, то з'ясуєте, які провайдери підключають DSL-інтернет. Відмінність даного з'єднання в тому, що зв'язок з сервером провайдера здійснюється через спеціальний пристрій - DSL-модем.
4
Зателефонуйте в обрану компанію і попросіть їх підключити ваш будинок до мережі інтернет. Через деякий час до вас приїдуть фахівці, підключать і налаштують модем для доступу до інтернету.
5
Рекомендують заздалегідь підготовляти робоче місце для забезпечення якісного зв'язку. По-перше, уточніть, поставляється в комплекті з модемом спліттер. Це пристрій розділяє високі і низькі частоти. Воно необхідне для забезпечення якісного доступу до мережі.
6
По-друге, перевірте якість телефонної лінії. Якщо у вас в будинку протягнуті старі кабелі, якість яких залишає бажати кращого, присутні численні ручні «скрутки» кабелів в місцях їх розривів, то такий дріт краще замінити. Коштують нові телефонні дроти відносно мало, а їх наявність дозволить істотно підвищити якість вашого майбутнього інтернет-з'єднання.
7
По-третє, заздалегідь підготуйте ваш комп'ютер або ноутбук. Видаліть всі зайві програми, що перешкоджають стабільній роботі модему. Скиньте параметри мережевих адаптерів, якщо ви їх раніше міняли.