Як написати конспект заняття.

Від того, наскільки вдало складений конспект заняття, наскільки детально продуманий кожен його пункт, найчастіше залежить результативність всього заходу. В конспект е педагог повинен детально описати послідовність своїх дій, а також припустити відповіді або реакцію дітей.
Інструкція
1
Насамперед, запишіть тему заняття і дату його проведення.
2
Потім вкажіть мету. Досягти поставленої мети по закінченні заняття вам необхідно спільно з дітьми. Для її досягнення потрібно сформулювати і записати в конспект е завдання. Вони повинні бути повчальними, виховними та розвиваючими. Таким чином, знайомлячи дітей з новою інформацією, ви повинні дозволити їм самостійно здобувати знання, навчити їх методам дослідження і в той же час підібрати такий дидактичний матеріал, який би дозволив вам реалізувати виховний момент.
3
В конспект е заняття обов'язково вказується необхідне обладнання (інтерактивна дошка, диски з музичними композиціями, таблиці, портрети письменників і т.д.).
4
Далі ви повинні докладно описати хід заняття. Причому, потрібно записувати не тільки питання педагога, різні завдання, але й можливі відповіді або результати.
5
Дуже добре "спрацьовує" на заняття х постановка проблемного питання, це дозволяє педагогу організувати диспут. Відповідно, діти вчаться висловлювати свою точку зору й аргументувати дану позицію. У цьому випадку вдалим є, наприклад, робота з текстом (якщо заняття проводиться по літературного джерела).
6
Так, якщо ви проводите заняття за казкою Погорєльського "Чорна курка, або підземні жителі", заплануйте в конспект е постановку питання: "Чарівне зернятко звільнило Альошу від необхідності щодня самостійно робити уроки. Але принесло йому це щастя і чому? ".
7
Якщо ви проводите заняття, наприклад, за темою "Традиції нашої сім'ї", то варто продумати в конспект е заняття творчі виступи сімей, виставку їхніх виробів, складання генеалогічного сімейного древа і т.д.
8
Постарайтеся в конспект е чергувати творчі виступи, самостійну діяльність дітей, дослідження і т.д. Відобразіть в ньому також індивідуальний підхід до кожної дитини.
9
Наприкінці конспект а необхідно запланувати час на підбиття підсумків заняття, а також на проведення рефлексії. Діти обов'язково повинні висловитися про свої враження, успіхи та невдачі, поставити цілі на майбутнє.