Як відзначити весілля дешево.

Весілля - як символ усього майбутнього подружжя. Вона повинна бути розкішною, яскравою, веселою. Щоб організувати торжество, яке буде не соромно провести і приємно згадати, не обов'язково загрузнути в боргах. Головне - знати, на чому можна заощадити.
Інструкція
1
Оберіть замість центрального Палацу одружень звичайний районний ЗАГС. Справа в тому, що Палаци нерідко наполягають на замовленні зйомки «місцевим» фотографом та інших додаткових послугах.
2
Проводити банкет на своїй території має сенс, тільки якщо у вашому розпорядженні є просторе заміське житло з необхідними зручностями. Залишиться оплатити послуги кейтерингу та постуборкі. Самостійно готувати, так само як і гуляти весілля в міській квартирі вкрай не рекомендується.
3
Якщо ваш варіант - ресторан, знайдіть місце з можливістю привезти до банкету свій алкоголь, фрукти. Банкетний зал при інших рівних обійдеться дешевше ресторану, але, знайшовши привабливо оформлений заклад, ви заощадите на прикрасі.
4
Не відмовляйте собі в задоволенні приміряти весільні сукні в дорогому салоні. А ось купити можна в магазині бюджетного класу, на інтернет-аукціоні (де ціни починаються від $ 100) або зшити копію дизайнерського вбрання в ательє. А ось на взутті не економте, придбайте світлу пару в звичайному магазині, а не в салоні.
5
При наявності фантазії і акуратності, букет нареченої можна зробити самостійно, благо в моді мінімалізм. Запрошення, розсадження та інші дрібниці для торжества також елементарно робляться без допомоги фахівців.
6
Хороший фотограф і відеооператор не завжди коштують дорого. Нерідко під розкрученим ім'ям продається посередність, а початкуюче обдарування за скромну плату робить свою роботу блискуче. Зараз багато людей захоплюються фотографією і готові спробувати себе на весільному терені. Копітко переглядаючи портфоліо, ви рано чи пізно знайдете майстра, який влаштує вас за всіма критеріями.
Зверніть увагу
На чому економити не можна: харчування (посудіть самі, чи можна нагодувати людину в столичному ресторані менше, ніж 800 рублів); якість квітів (краще вибрати простий букет в гарній студії, ніж складна споруда з млявих рослин); якість алкоголю (віддайте перевагу хорошу горілку поганому коньяку або віскі, інакше наслідки будуть несвятковими).