Як дізнатися розширення екрану. Як визначити розширення екрану.

Поняття « розширення » і «дозвіл», використовувані в комп'ютерній сфері, іноді плутаються початківцями користувачами ПК. Говорячи про файли, використовують поняття розширення. У дисплеях ж вимірюється дозвіл. Дізнатися дозвіл екрана можна трьома простими способами.
Інструкція
1
Перший спосіб - використовувати стандартні засоби персоналізації Windows. Для цього клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть з контекстного меню пункт «Персоналізація». У вікні виберіть у лівому меню посилання «Екран», розташовану в самому низу стовпця. Після переміщення на наступний крок настройки екрана, натисніть в цьому ж меню посилання «Налаштування параметрів екрана». Ви переміститеся вже на наступний крок під назвою «Налаштування екрана». Навпаки меню, що випадає «Дозвіл» буде відображено поточний дозвіл дисплея.
2
Те ж саме вікно Windows «Налаштування екрана» можна викликати з панелі управління в системній папці «Мій комп'ютер». Це і є другий спосіб. Так само панель управління може бути викликана з «Пуска» в Windows Vista і Windows 7. Для цього достатньо переключиться на дрібні або великі значки в панелі управління, вибрати іконку «Екран» і перейти по посиланню «Налаштування параметрів екрана »в лівому меню.
3
Третім способом є перевірка дозволу екрана онлайн через спеціальний скрипт. Для цього вам потрібно з'єднання з мережею інтернет. Перейдіть по посиланню, даної нижче, і браузер автоматично визначить і відобразить дозвіл екрана вашого комп'ютера або ноутбука: http://bilet.pp.ru/calculator_rus/razreshenie_monitora.php
Зверніть увагу
Як змінити дозвіл екрана монітора. Дозвіл відповідає за чіткість об'єктів (ярликів, вікон, зображень, тексту і т.д.), розташованих на екрані. Чим вище дозвіл, тим чіткіше об'єкти. Ну як же змінити розширення монітора ? Всі питання задають, а відповідей так і немає ...
Корисна порада
Способи розширення робочого столу на кілька моніторів для перетягування вікон з одного монітора на інший. Перш ніж можна буде перетягнути вікно з екрану ноутбука на зовнішній екран, необхідно розширити робочий стіл, змінивши параметри екрана. При підключенні додаткового монітора до настільного комп'ютера робочий стіл стає розширеним за замовчуванням, тому вікно можна перетягувати з одного екрана на інший без зміни будь-яких параметрів.