Як вирощувати руколу. Рукола вирощування.

Рукола - однорічна рослина, яка відноситься до сімейства хрестоцвітних. Ця рослина має приємний і яскравим ароматом, смак якого нагадує гірчицю з перечно-горіховим присмаком. На сьогоднішній день, рукола стає все більш популярною культурою, і садівники-городники починають вивчати способи її вирощування. Адже вона має не тільки специфічний смак, але і дуже корисна для здоров'я.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до вирощування руколи на своїй садовій ділянці, необхідно вибрати відповідний сорт цієї рослини. Найкраще підійде скоростиглий сорт руколи, який дасть можливість збирати урожай через три тижні після появи перших сходів. Середньостиглих сортів потрібно 30-35 днів для збору врожаю.
2
Руколу можна посіяти кількома термінами. Якщо висадити руколу ранньою весною, то незабаром отримаєте молоденькі листочки рослини, які багаті вітамінами. Висадивши руколу на початку липня або навіть в серпні, ви тим самим заповнити недолік на своєму столі в салатних рослинах, яких на той момент вже немає. Можна садити руколу через кожні 15 днів, таким чином, ви на все літо забезпечите себе вітамінами.
3
Руколу потрібно висівати рядами, які повинні розташовуватися один від одного на відстані не менше тридцяти сантиметрів. А між рослинами повинна залишатися відстань в десять сантиметрів. Глибина посадки насіння повинна становити півтора сантиметра. Буквально на п'ятий день з'являться сходи, а через два-три тижні можна буде збирати перший урожай з ароматних зелених листочків.
4
Доглядати за руколою нескладно, так як ця рослина абсолютно невибагливо. Весь догляд полягає лише в тому, що потрібно іноді проріджувати її, рихлити міжряддя і рясно поливати. Чим більше вологи отримуватиме рукола, тим більший і ніжніше будуть її листя.
5
Не варто зловживати добривами, так як рукола має здатність швидко вбирати нітрати. Якщо дотримуватися цих все нехитрі правила вирощування цієї рослини та догляду за ним, то ви забезпечите себе на все літо корисним і смачним салатом.
6
Так як рукола досить таки невибаглива рослина, його можна вирощувати і в зимову пору року в домашніх умовах на підвіконні. Для цього потрібно забезпечити рослину достатньою кількістю світла і води.
Вирощуванням руколи в даний час займаються не багато. На жаль, така культура відкритого грунту не надто популярна, і зустріти її можна тільки на прилавках магазинної чи на ринку. Вартість цього салатного овоча досить велика.
Інструкція
1
У їжу можна вживати молоді листочки. Якщо листя старі, то в них з'являється зайва гірчинка. Для початку рвуть листя руколи, потім їх заправляють оливковою олією і додають за бажанням помідори або бринзу. Також обов'язково потрібно додати крапельку оцту або соку лимона. Салат з руколи в даний час користується великою популярністю. Особливо цінують салати з руколи гурмани з «вищого світу», а кулінари від руколи просто «без розуму».
2
Про вирощування руколи людям мало що відомо. Саме це виступає основною причиною неохочого культивування даної культури. Деякі люди вважають цю пікантну італійку занадто ніжною, примхливою і вимогливою до догляду. Варто відзначити, думка це помилково. Рукола є досить невибагливою рослиною. Вона примітна ще й тим, що за літо можна отримати не один, а відразу два врожаю і що найцінніше - третій урожай можна зняти навесні вже з підвіконня своєї квартири.
3
Щоб вирощувати рукколу у відкритому грунті, потрібно застосовувати посівної метод. Насіння необхідно висівати на глибину близько 1 сантиметра. Насіння буде проростати вже на третій день. Також потрібно відзначити швидке зростання рослини. При виборі землі особливих проблем виникнути не повинно. Для руколи підходить практично будь-яка земля. Вона повинна бути досить поживною і добре зволоженою. Підросли молоді листочки з легкої перчинкою і горіхово-гірчичним ароматом, відрізняються особливим смаком. Найчастіше люди садять сорти «Рококо» і «Пасьянс».
4
Після того, як зібраний перший урожай листя, рослина потрібно вирити. Також ви можете залишити його на отримання насіння. В цьому випадку після цвітіння до серпня утворюються стручки, в яких і будуть перебувати насіння- маківки. Після процесу дозрівання, насіння потрібно зібрати і знову посіяти для отримання другого врожаю. Сходи, як і при посіві першого врожаю, з'являються на третій день.