Як вибрати весільний букет.

Весілля асоціюється з морем ароматних пелюстків. Але головні квіти в цей день, безумовно, знаходяться в руках у нареченої. Щоб букет не просто займав руки, а по-справжньому прикрашав і доводив ваш образ до досконалості, підбирати його потрібно з урахуванням певних особливостей.
Вам знадобиться
  • Букет нареченої, бутоньєрка нареченого. Додатково: квіти для батьків, подушечка для кілець, келихи молодят з квітами, квіти для зачіски нареченої, флористична композиція на машину.
Інструкція
1
Точно в цветТренди останньої весільної моди пропонують молодятам на додаток до основного білому (бежевому, айворі, шампань) яскраві кольорові акценти. В букет е цим соковитим фарбам саме місце! Блакитний, фіолетовий, жовті, червоні квіти будуть виділятися на тлі світлого сукні. Важлива умова, щоб вони гармоніювали з іншими деталями туалетів нареченого і нареченої (краватку, бутоньєрка, туфлі, біжутерія).
2
Форма і размерПо формою розрізняють кілька типів букет ов нареченої: пучок (представляє собою прямі стебла квітів, перевиті стрічкою); кульку (короткі стебла туго сплетені і, як правило, упаковані в порт букет ніцу); каскад ( букет струмує вниз); фантазійні букет и (у формі парасольки, кульки на стрічці та інші)
3
Букет повинен підходити до вашої зовнішності. Так, високі і рослі дівчата можуть дозволити собі великі букет и, а мініатюрні нареченої чудово виглядають з акуратними невеликими квітковими композиціями. Юним панянкам більше до лиця ніжні квіти (фрезії, конвалії), більш зрілим особам підійдуть орхідеї, махрові гвоздики, кали).
4
Замовляйте квіти на весілля тільки в тій майстерні, якою ви повністю довіряєте. Попередньо відвідайте її та поговоріть з флористом - майстер складання квіткових композицій допоможе визначитися з вибором сорти квітів, форми і відтінку вашого аксесуара. Можливо, вам настільки сподобаються його ідеї, що букет а здасться мало, і ви захочете замовити більш розгорнуте квіткове оформлення весілля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hDazE-1dQRU
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що букет-кулька і каскадні букети не рекомендується класти ні на яку поверхню. Протягом усього дня вам доведеться тримати квітковий аксесуар в руці і в разі необхідності просити когось потримати. Найбільш практичним у цьому відношенні є букет у формі пучка - його важче пошкодити необережним поводженням.
Корисна порада
У тій же майстерні, де ви замовляєте букет, має сенс доглянути та інші квіткові прикраси: бутоньєрку нареченого, шпильки для волосся, композиції для автомобіля і ресторану. Чудово виглядають прикрашені живими квітами келихи і подушечка для кілець.