Як відрегулювати металеві двері. Як зробити поріг біля вхідних дверей.

Через деякий час металева двері починає поскрипувати. Вирішити дану проблему можна декількома способами. Можна викликати фахівця, але йому доведеться заплатити деяку суму грошей. Якщо такої можливості немає, то можна самостійно зайнятися її регулюванням.
Інструкція
1
Необхідно заздалегідь запастися торцевим ключем на 17, шестигранником і мастилом WD-40. Для початку необхідно уважно оглянути сталеву двері . Ви повинні знайти причину скіпа і місце, де він виникає. Скрипіти може регульовані петлі. Також звук може виникати через тертя дверного полотна про саму двері .
2
Якщо причиною є петлі, то, швидше за все в них потрапила пил. Найчастіше це відбувається, якщо в будинку проводилися будівельно-ремонтні роботи. Для того щоб позбутися від скрипу необхідно продути петлі і змастити мастилом WD-40. У більшості металевих дверей кут відкриття складає 180 градусів. Продути і змастити також потрібно і внутрішні петлі.
3
Якщо вхідні двері пропускає протяги, холод і шум, то необхідно використовувати для ремонту гумові ущільнювачі. Вони продаються на будівельних ринках. Також можна придбати їх в магазинах будівельних матеріалів. Краще всього використовувати тонкий ущільнювач. Наклеюється він з внутрішньої сторони дверей на контури утеплення. Клеїти потрібно тільки в тих місцях, де не відбувається щільне зіткнення двері і ущільнювача.
4
Часто виникає шум через тертя дверного полотна про двері . В цьому випадку необхідно оглянути двері на наявність видимих потертостей. Також можна прослухати, з якого місця видається шум. Далі можна переходити до регулюванню двері. Для початку потрібно послабити середні петлі, а потім верхню і нижню петлю. Після цього полотно потрібно присунути або відтягнути до коробки. Затягується гайка біля крайньої петлі. Щоб петлі зайняли своє місце потрібно похитати двері . Відкрийте і закрийте двері . Якщо шуму немає, то можна добре затягувати всі петлі. Якщо ж він не зник, то спробуйте ще раз її відрегулювати. Якщо робота виконана якісно, то металева двері перестане скрипіти. Можете насолоджуватися тишею.
Купівля металевих дверей не завжди виправдана. Якщо ви володієте навичками роботи з металом, вмієте поводитися зі зварювальним апаратом і углошлифовальной машиною, то цілком можете виготовити двері своїми силами і відповідно до своїх смаків.
Вам знадобиться
  • Листовий метал, металеві труби, углошлифовальная машина (болгарка), зварювальний апарат, струбцини, виразний замок, фарба, кисть
Інструкція
1
Проведіть виміри дверного отвору. Розміри майбутньої двері беріть від цегли або стінового блоку, а не по штукатурці. Виміряйте висоту і ширину майбутньої двері і зменшіть розміри на 20 мм, щоб створити технологічний зазор.
2
Виготовте коробку двері по знятим розмірами. Для цього візьміть металеву профільну трубу діаметром 25-50 мм. Відріжте углошлифовальной машиною (болгаркою) два шматка труби за розміром висоти двері. Два шматка, які підуть по ширині двері, зробіть менше ширини на два розміри товщини труби.
3
На рівній поверхні розмістіть нарізані шматки труб. Викладіть кути коробки, перевіривши діагоналі. Скріпіть заготовки струбцинами, щоб їх не повело в сторону при зварюванні.
4
За допомогою зварювання прихопіть деталі в різних місцях, потім переверніть коробку і зваріть лицьову частину. Проварюйте короткі шви з лицьової і тильної сторони коробки, не чіпаючи інші площини, інакше шви будуть заважати при подальшій збірці.
5
Тепер виготовте рамку рухомої частини дверного полотна. З профільної труби відріжте два шматки по внутрішньому розміру коробки. Приготуйте чотири шматки по ширині коробки. Прихопіть шматки труби зварюванням і потім повністю приваріть.
6
Візьміть металевий лист товщиною 2 мм. Укладіть його на рівну поверхню і відзначте потрібні розміри (від зовнішніх розмірів коробки відніміть 20 мм). За допомогою металевої лінійки і мітчика відзначте лінію різу і болгаркою відріжте лист по розмітці.
7
Вирівняйте відрізаний лист по коробці і приварите до неї в чотирьох місцях. Переверніть лист і приваріть рамку по всьому периметру.
8
Приварите до дверей навіси; розмір їх повинен бути по товщині дорівнює 20-25 мм. Верхню частину навісу приварите до аркуша, нижню - до коробки. Приварюють навіси одним рівним швом.
9
В рухому частину вашої металевих дверей врежьте замок. Товщина врізатися частині замку не повинна перевищувати 20 мм. Укладіть дверне полотно лицьовою стороною вгору на монтажний стіл. Від нижньої частини полотна відміряйте 900 мм. Відзначте крейдою місце для замка і зробіть проріз з торця дверей. Вставте замок в проріз і відзначте місце, де буде знаходитися проріз для личинки замка. Закрийте коробочку з замком зверху листом заліза, щоб ручка спиралася на міцну основу з металу, а не висіла в повітрі.
10
Зніміть окалину з місць, оброблених зварюванням, вирівняйте шви. Розчинником видаліть мастило і забруднення з усіх поверхонь двері. Покрийте поверхню дверей ґрунтовкою, а після її висихання нанесіть шар фарби. Сушіть двері в горизонтальному положенні, щоб не утворилися патьоки.