Як виготовити акваріум.

Акваріум - це прикраса будь-якого будинку, один з основних елементів дизайну. Він здатний помітно оживити будь-який куточок в будинку. І саме чудове - виготовити акваріум цілком під силу самому.
Вам знадобиться
  • - скла потрібних розмірів;
  • - спеціальний клей на основі силікону з написом «для акваріумів»;
  • - різак;
  • - рулетка;
  • - скотч простий або паперовий;
  • - маркер;
  • - чисті ганчірки.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з місцезнаходженням майбутнього акваріума. Відповідно до нього вирішите, яких розмірів він буде.
2
Замовте скла у професіоналів, інакше акваріум може, не вийде, будь-які погрішності недопустимі. До того ж склярі самі обробляють краю стекол, щоб уникнути порізів.
3
На скло, яке служитиме дном акваріума, зберіть решта 4 скла-стінки поки без клею. Ретельно слід регулювати їх один до одного, щоб зазори були якомога менше. Цю роботу потрібно робити мінімум удвох, щоб один притримував скла, інший дивився, заміряв і робив на стеклах відповідні помітки.
4
Промажьте торці першої довгої стінки клеєм і встановіть її, щільно притискаючи до основи строго під 90 градусів до нього. Потім по черзі поставте дві короткі стінки, так само підганяючи їх і під основу і сусідні стінки.
5
Останньою вставляйте другу довгу стінку.
6
Перевірте, щоб всі кути вийшли прямими, і закріпіть конструкцію, щільно обмотавши її по колу скотчем. Надлишки силікону рівномірно розмажте по внутрішнім стикам акваріума. Залиште акваріум на добу сохнути.
7
Щоб виготовити акваріум міцним, потрібно вклеїти в нього ребра жорсткості. Їх кількість, товщина і місця розташування залежать від літражу вийшла ємності. Буде добре, якщо ви вертикально вклеїти маленькі пластикові куточки на внутрішні шви, або вузькі довгі шматки із залишків скла на внутрішню поверхню. Добре висушіть акваріум. Чим товщі скла, тим більше днів дайте йому на висихання. Залийте водою до верху і перевірте, чи немає витоків.