Як навчитися прошивати.

Для того щоб налаштувати локальну мережу з доступом до інтернету, рекомендують використовувати маршрутизатор (роутер). У випадку з бездротовою мережею, краще купувати пристрій з підтримкою каналу Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор, мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть відповідний Wi-Fi маршрутизатор. Це обладнання повинно відповідати вимогам вашого провайдера (в даному випадку мається на увазі канал зв'язку з сервером LAN або DSL) і характеристикам бездротових пристроїв, що підключаються до нього.
2
Перед налаштуванням Wi-Fi маршрутизатора його необхідно буде прошити, тобто оновити версію програмного забезпечення даного пристрою. Відвідайте офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора. Знайдіть останню версію прошивки для даної моделі (або схожою з нею) і скачайте її.
3
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до електромережі. З'єднайте з одним з його портів LAN або Ethernet персональний комп'ютер або ноутбук. Використовуйте для здійснення даного з'єднання мережний кабель RJ 45.
4
Кабель провайдера підключіть до каналу Internet (WAN, DSL). Увімкніть комп'ютер і маршрутизатор. Для оновлення програмного забезпечення вам не потрібні ніякі додаткові програми.
5
Запустіть інтернет браузер і заповніть його адресний рядок IP-адресою Wi-Fi маршрутизатора. На сторінці браузера відкриється головне меню налаштувань обладнання. Перейдіть до пункту Main Interface (Програмне забезпечення, Версія ПЗ). Знайдіть кнопку «Перегляд» або Browse і натисніть її.
6
Вкажіть файл-прошивку, який ви завантажили з офіційного сайту. Дочекайтеся завершення оновлення програмного забезпечення. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор, якщо дана процедура не відбулася автоматично.
7
Тепер можете приступати до налаштувань доступу до інтернету та створенню бездротової точки доступу. Для цього відкрийте меню Internet Setup Settings або WAN (Налаштування інтернету) і Wireless Setup Settings (Налаштування Wi-Fi).
8
Обов'язково збережіть зміни налаштувань. Ще раз перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
Зверніть увагу
Якщо ваш провайдер рекомендує встановлювати певну версію прошивки, то скачайте її, а не останнє доступне оновлення.
Щоб додати до мобільний телефон нові функції і поліпшити якість його роботи, зазвичай заміняють програмне забезпечення. Цей процес прийнято здійснювати в домашніх умовах, використовуючи при цьому спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - SGH Flasher/Dumper.
Інструкція
1
Не варто прошивати стільниковий телефон, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Почніть з вибору програмного забезпечення. Підберіть файл прошивки, який дозволить вам добитися бажаного результату. Скачайте програму SGH Flasher/Dumper. Переконайтеся в тому, що вона сумісна з вашою моделлю мобільного телефону Samsung. Пам'ятайте про те, що більшість утиліт підходить для заміни програмного забезпечення тільки оригінальних телефонів.
2
Зарядите ваш стільниковий телефон. Під час прошивки кабель живлення краще відключати. Це дозволить уникнути зайвих труднощів. Встановіть вищевказану програму. Вимкніть мобільний телефон і підключіть його до комп'ютера або ноутбука, використовуючи для цього USB-канал.
3
Запустіть програму SGH Flasher/Dumper. Спочатку створіть архів поточної версії прошивки. Це дозволить швидко привести телефон до робочого стану, якщо під час прошивки відбудеться збій. Натисніть кнопку Dump full flash, розташовану в меню NOR Dumping. Введіть назву майбутнього архіву і виберіть папку на жорсткому, в которою його необхідно зберегти. Процес створення дампа може зайняти від 20 до 30 хвилин. Тепер натисніть кнопку Disconnect і відключіть телефон від комп'ютера.
4
Заново здійсните з'єднання ПК з мобільником. Розпакуйте викачаний архів прошивки. Вам потрібно тільки один файл з розширенням .bin. Запустіть програму і натисніть кнопку Flash BIN file, яка розташована в меню NOR Flashing. Вкажіть місце розташування розпакованого bin-файлу. Дочекайтеся завершення оновлення програмного забезпечення телефону. Як і в попередньому випадку, цей процес займе до півгодини.
5
Натисніть кнопку Disconnect і відключіть телефон від комп'ютера. Увімкніть мобільний пристрій і перевірте працездатність важливих функцій. Якщо ви впевнені в тому, що мобільний телефон повністю справний, можете створити дамп нової прошивки.