Як навчитися плести браслети з бісеру. Як плести браслети з бісеру угорка.

Плетіння з бісеру - це майстерність, яка не знає кордонів. Навчившись плести бісерні браслети, ви зможете доповнити свій образ оригінальними аксесуарами, продемонструвати свою індивідуальність і втілити в життя творчі ідеї.
Інструкція
1
Починайте плетіння з найпростішої моделі. Виміряйте обхват зап'ястя, щоб зрозуміти, якої довжини повинна досягти ваша плетені фенечка. Виберіть бісер потрібних кольорів. Розмір бісеру може бути як однаковим, так і різнитися між собою.
2
Розкладіть бісер на ворсистої тканини на поверхні столу, щоб він не скочувався - наприклад, на рушник, і поруч покладіть заздалегідь куплені застібки. Не забудьте про схему, по якій ви будете плести - вона може бути зовсім простий або більш складною, також ви можете придумати модель браслета самостійно. У будь-якому випадку порядок плетіння буде однаковим.
3
Візьміть міцну армовану нитку і зав'яжіть на її кінці вузлик. Зайву частину нитки зріжте ножицями, а потім нанесіть на вузлик трохи прозорого клею, щоб зміцнити його. Просушіть клей і надіньте на кінчик нитки з вузлом застібку майбутнього браслета.
4
Затисніть кріплення застібки плоскогубцями і перевірте, чи надійно вона закріплена. На нитку з вільного краю починайте нанизувати бісер згідно з визначеним заздалегідь порядку квітів.
5
Дуже ефектно буде виглядати браслет, в якому відразу кілька ниток з нанизаним бісером перекручуються в спіраль - такий браслет ви зможете зробити навіть в тому випадку, якщо раніше ніколи не займалися бісероплетінням.
6
Візьміть різнокольоровий бісер, наприклад, чорний і білий. Закріпіть чорну намистинку таким чином, щоб вона стала підставою двох кінців нитки. На кожен кінець додайте одну чорну і дві білих намистинки, а потім пропустіть нитку в чорну намистинку на основний нитці так, щоб вийшов ромб.
7
Нитка необхідно підтягувати, щоб вона перебувала в легкому напруженні, але не була занадто натягнута. Продовжуйте плетіння до тих пір, поки не досягнете бажаної ширини майбутнього браслета.
8
Далі зробіть ще один ряд, зачіпляючи ниткою чорні намистинки попереднього ряду. Повторюйте ряд стільки разів, який довгі браслет ви хочете. Якщо ви хочете зробити браслет більш мереживним, можете замість двох білих намистин додавати три або навіть чотири.
9
Наприкінці плетіння, коли фенечка досягне потрібної довжини, зробіть ще один вузлик, змастіть його клеєм, а коли він висохне, закріпіть плоскогубцями на вузлику другу частину застібки. Браслет готовий.
Корисна порада
Постійно практикуйтеся в майстерності бісероплетіння, тільки так ви зможете поступово освоїти і більш складні візерунки, а також спробувати сплести сережки, кільця, намиста, прикраси на одяг і багато іншого.
Процес плетіння браслетів з бісеру вимагає кропіткої підготовчої роботи та спеціального обладнання, яке можна зробити своїми руками, і яке послужить для виготовлення необмеженої кількості виробів.
Вам знадобиться
  • - стара обробна дошка;
  • - лавсанові (або інші синтетичні) нитки;
  • - бісер різних відтінків;
  • - намистини з великими отворами
  • - голка з тонким вушком.
Інструкція
1
Придумайте малюнок, який ви хочете розмістити на браслеті. Намалюйте на папері в клітку орнамент, кожна клітинка символізує одну одиницю бісеру , розфарбуйте ескіз. Це можуть бути мексиканські візерунки з трикутниками і квадратами, грецькі лабіринти або символічне зображення квітів.
2
Оберіть бісер. Купуйте ті відтінки, які задіяні в орнаменті браслета. Віддайте перевагу бусинам з округленими краями, стеклярус для такого плетіння не підходить, оскільки його гострі краї перерізають нитки основи в процесі носіння виробу. Розгляньте бісер, все намистинки повинні бути приблизно одного розміру, інакше в плетінні вийдуть «перекоси». Викладіть кілька рядів бісеру на столі по малюнку, щоб зрозуміти, чи підходять відтінки один до одного, і чи подобається вам товщина майбутнього браслета.
3
Підготуйте верстат, на якому буде здійснюватися плетіння. Вбийте на дві бічні частини обробної дошки цвяхи на відстані 3-5 мм один від одного. Закріпіть нитку основи на крайньому цвяху і протягніть її через всю довжину дошки, оповте один цвях і протягніть у зворотний бік. Проробіть цю операцію кілька разів. Пам'ятайте, що якщо ширина вашого браслета становить 7 бісеринок, вам потрібно створити 8 робочих ниток.
4
Приступайте до плетіння. Покладіть перед собою дошку так, щоб цвяхи були розташовані праворуч і ліворуч від вас. Відріжте довгу нитку, закріпіть її зліва на нижній нитки основи, вставте обидва кінці в голку. Надіньте на голку бісеринки по малюнку першого шпальти, протягніть голку. Покладіть стовпець на нитки основи таким чином, щоб кожна бісеринка виявилося між двома нитками. Введіть голку із зворотного боку кожної нитки основи і виведіть в початкове положення, закріпіть нитку, зробивши два витки навколо першої нитки основи. Продовжуйте плетіння, дотримуючись колір бісеринок відповідно до малюнка.
5
Закінчите плетіння, закріпіть нитку з зворотного боку браслета. Зріжте нитки основи, закріпіть в загальний вузлик, прикрасьте бусиною з великим отвором, оформіть завязочки або застібку.