Як склеїти два відео. Як склеїти відео і зробити написи в переходах.

Існує маса способів склеїти два фрагмента відео. При цьому абсолютно не обов'язково встановлювати на свій комп'ютер складний відео редактор. Цілком достатньо можливостей програми Movie Maker.
Вам знадобиться
  • - Програма Movie Maker;
  • - відео файли.
Інструкція
1
Імпортуйте відео, які збираєтеся склеювати, в Movie Maker. Для цього поверх відкритого вікна відео редактора відкрийте вікно провідника, виділіть цікавлять вас файли, затиснувши клавішу Ctrl, і мишкою перетягніть їх у вікно програми. Movie Maker не розбивати файли, імпортовані таким чином, на кліпи. Це помітно полегшить вашу роботу.
2
Перемістіть склеювані відео на шкалу часу. Для цього клацніть розкривне списку «Збірники». У цьому списку виберіть відео, з якого буде починатися склеюваний файл. Вбрання відео з'явиться у вигляді мініатюрки в вікні програми. За допомогою миші перетягніть цю мініатюрку на шкалу часу. Виберіть в списку «Збірники» наступний файл і перетягніть його на шкалу часу таким же чином.
3
Збережіть склеєне відео. Для цього клікніть по трикутнику праворуч від пункту «Завершення створення фільму». Виберіть опцію «Збереження на комп'ютері». Вкажіть ім'я файлу. Вкажіть місце на жорсткому диску, куди буде зберігатися склеєне відео. Клікніть по кнопці «Далі». За замовчуванням програма пропонує зберегти файл великого розміру з максимальною якістю. Якщо ви хочете отримати відео меншого розміру, клікніть по напису «Показати більше варіантів», виберіть опцію «Інші настройки» і вкажіть потрібні параметри. Після натискання кнопки «Далі» розпочнеться збереження файлу. Дочекайтеся закінчення цього процесу.
Корисна порада
Якщо відео, які вам потрібно склеїти, мають розширення avi, можете з'єднати їх за допомогою програми VirtualDub. Відкрийте перший файл командою Open video file («Відкрити відео файл») з меню File («Файл»). Другий фрагмент відкрийте командою Append AVI segment («Приєднати AVI сегмент») з того ж меню File. Збережіть склеєне відео за допомогою команди Save as avi («Зберегти як avi") з меню File. Введіть ім'я файлу у вікні,, натисніть на кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення збереження.