Як в'язати волосінь. види в'язання гачків для вудки.

В'язати лісочку можна різними способами. Це вміння згодиться будь-якому рибалці незалежно від його досвіду. Перерахувати абсолютно всі способи зав'язування волосіні тут неможливо, тому обмежимося кількома методами, які набули широкого поширення.
Інструкція
1
Глуха найпростіша петля. Перегніть волосінь, складіть її вдвічі і зав'яжіть на кінці звичайним вузлом. Покращений варіант цієї ж петлі зав'язується так: перегніть волосінь, складену вдвічі, оберніть навколо обох кінців один раз. Після чого Протягніть її, не відпускаючи, в петлю і затягніть. Такими петлями прив'язують повідці в донної снасті, а також міняють на вудках повідці з гачками. Розмір петлі вибирається за бажанням рибалки.
2
Морська петля. Складіть волосінь і перекрутити її в невелику петлю. У цю петлю знизу пропустіть вільний кінець, захлестніте за інший кінець, натягнутий. Далі знову пропустите захлеснути кінець в петлю. Натягом утворилася петлі затягніть цей же кінець у вузол, але для страховки притримуйте вільний кінець інший рукою. Якщо цей кінець скласти удвічі перед його повторним просмикування в петлю, то вузол можна легко розв'язати, потягнувши за кінець.
3
Петля з обвиваючись зав'язується просто. Зробіть вузол на кінці без затяжки, зробіть потрібного розміру петлю, оповте навколо волосіні кінець два рази. Знову просмикніть кінець у вузол і затягніть.
4
Стопор для ковзного поплавця. Цей стопор повинен зупиняти поплавок, що ковзає по воді, тому й необхідно, щоб цей вузол не тільки відмінно тримався на волосіні, але крім того і пересувався по ній вільно. Найкращим стопором для поплавка є вузол, зав'язаний з волосіні з діаметром 0,4 міліметра, яка складена вдвічі і прикручена навколо основної волосіні вільним кінцем за допомогою п'яти або шести витків. Закріплюється стопор вузлом під назвою «петля з обвиваючись», який був описаний вище.
Корисна порада
Варто також сказати кілька слів про вузол для якоря, іменованому «Хрестом». Правда, цим вузлом пов'язують скоріше мотузку, ніж волосінь. Від кінця мотузки відміряйте 2 метра, і зробіть простий вузол без затяжки. Відступите від цього вузла півметра і зробіть ще один вузол, перехльостуючи його з першим. Розведіть пов'язані сторони, розтягніть петлі. Покладіть вантаж в середину хреста. Просмикніть кінець мотузки через всі петлі і зв'яжіть разом з основною мотузкою одним з морських вузлів (будь-яким простим) .Цей вузол простий у виконанні - химерну мотузяну сітку у формі хреста можна зробити для вантажу в лічені миті. Цей вузол ви можете пов'язати на кінці цільної довгій мотузці і з окремого її відрізка довжиною до 2-х метрів.