Як привести в порядок своє життя. привести своє життя в поряд.

Стан нашої душі і тіла безпосередньо залежать від оточуючого нас світу. На наш настрій і самопочуття впливають не тільки природні, але й людські фактори. Часом ми самі не помічаємо того, як люди, які нас оточують і з якими ми спілкуємося протягом довгого часу, відкладають величезний відбиток на нашу свідомість і самопочуття. Дуже часто, прислухаючись до чужих думок і порад, люди здійснюють найбільші і не обдумані помилки у своєму житті. Виправити які буває вже надто пізно або неможливо.
Вам знадобиться
  • - бажання, прагнення і віра в себе.
Інструкція
1
Для початку розберіться у своєму житті. Подумайте про те, що саме вас не влаштовує і про те, що б ви хотіли в ній змінити.
2
Не чекайте дива і не сидите на одному місці. Сміливо починайте змінювати свою життя в кращу сторону. Докладіть зусиль і зробіть все можливе, щоб вона стала такою, якою ви завжди її собі уявляли.
3
Не бійтеся змін. Прагніть завжди йти тільки вперед і не озирайтеся назад. Адже те, що було раніше вже пройшло і вже нічого не повернути. Попереду нова життя і те, якою вона буде - залежить тільки від вас. Постарайтеся не жити минулим, позбудьтеся від поганих думок і насолоджуйтеся кожним моментом і новим днем життя.
4
Проаналізуйте всі свої колишні помилки і не переживайте. Пам'ятайте, що їх робить кожна людина і, саме на них ми вчимося, набираємося життєвого досвіду і живемо далі.
5
приберу, наведіть у будинку повний порядок. Викиньте всі старі речі, які вам вже давно не потрібні. Дуже часто з ними пов'язані різні спогади. Вони нагадують про людей і життя, яка була раніше. Нічого не жалійте. Попереду нова життя , а значить, у ній немає місця старим речам.
6
Проведіть ревізію у своїх шафках з одягом. Зазвичай серед неї знаходиться дуже багато речей, які ви не разу не надягали і вони вже давно вийшли з моди. Поміняйте свій гардероб, позбудьтеся від чорних і сірих речей. Наповніть своє життя яскравими фарбами.
7
Не відкладайте свої справи в довгу шухляду. Чи не занурюйтесь цілком і повністю в свої проблеми. Привчіть себе вирішувати всі проблеми швидко і конкретно, тобто, по мірі їх надходження. Це допоможе вам знизити рівень тривоги і нервозності.
8
Змініть обстановку. Влаштуйтеся на нову роботу, яка вам буде цікава. Разом з нею у вашому житті з'являться нові люди.
9
Не сидіть вдома. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Зустрічайтеся з друзями, рідними і близькими вам людьми. Відвідуйте різні заходи і вечірки. На них завжди присутня багато цікавих людей, з якими вам буде приємно поспілкуватися і весело провести час.
10
Побалуйте себе поїздкою на море або в гості, відверніться від повсякденного життя. Гарненько відпочиньте і наберіться сил.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EdnoyUObW1c
Корисна порада
Найголовніше - це дуже сильно захотіти змінити своє життя, привести її в порядок і тоді все вийде!