Як налаштувати мобільний модем.

Існує два способи підключення до інтернету за допомогою мобільного зв'язку. Спосіб перший - підключення через USB модем (3G, 4G). Спосіб другий - через мобільний телефон з функцією модем а. Залежно від способу підключення різняться і способи налаштування модем а.
Вам знадобиться
  • - USB модем або стільниковий телефон;
  • - інтерфейсний USB кабель;
  • - комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Встановіть модем на комп'ютер. Для цього з'єднаєте телефон з комп'ютером. З'єднання може бути здійснене за допомогою інфрачервоного порту, кабелю, Bluetooth, PC-карти. При з'єднанні через ІЧ-порт включіть інфрачервоний порт телефону і розташуйте його на відстані не більше десяти сантиметрів від інфрачервоного порту комп'ютера і через деякий час модем буде автоматично встановлений. При підключенні за допомогою кабелю підключіть USB кабель телефону в USB-роз'єм комп'ютера і встановіть програмне забезпечення з компакт диска виробника телефону. При підключенні за допомогою Bluetooth включите Bluetooth вашого телефону і з'єднайте телефон з комп'ютером. Після цього використовуючи «Майстер установки обладнання» встановіть програмне забезпечення для вашого телефону. Потім додайте телефон в список модем ов наступним чином: Пуск - Налаштування - Панель управління - Телефон і модем - Модеми - Додати. У вікні, вкажіть потрібний вам модем , це ваша модель телефону і натисніть «Далі». При підключенні за допомогою PC-карти просто вставте PC-карту в PCMCIA слот в комп'ютері і дочекайтеся установки.
2
Відкрийте на комп'ютері вікно налаштування модем а в наступному порядку: Пуск - Налаштування - Панель управління - Телефон - Модем. Потім відкрийте вікно «Властивості модем а» клікнувши на встановлений раніше модем і натиснувши кнопку «Властивості». У закладці «Додаткові параметри зв'язку» знайдіть поле «Додаткові команди ініціалізації» пропишіть команду ініціалізації модем а. Дана команда ініціалізації модем а індивідуальна у кожного провайдера. Щоб дізнатися команду ініціалізації з'єднайтесь по телефону з постачальником інтернет послуг або зайдіть на його сайт. Після того як ви ввели команду натисніть кнопку «ОК». Модем налаштований.
3
Запустіть керуючу програму, яка, як правило, дається мобільним оператором для з'єднання з інтернетом. Проведіть з'єднання, дочекайтеся відгуку програми про те, що з'єднання встановлено.
Зверніть увагу
Будьте уважні, успішна налаштування мобільного модему залежить від правильного дотримання інструкції по налаштуванню і рекомендацій оператора мобільного зв'язку. Неправильне підключення до послуги може призвести до значних витрат ваших коштів з особового рахунку.
Корисна порада
Налаштування модему з мобільного телефону індивідуальна для кожної операційної системи і для кожного оператора мобільного зв'язку. Тому краще всього налаштовувати модем під чуйним керівництвом оператора технічної підтримки.