Як навчитися читати по обличчях.

Вчені стверджують, що людина, передаючи інформацію комусь іншому, тільки 7% її повідомляє за допомогою слів, третина виражається інтонацією і більше половини - поглядом, мімікою і т.д. Якщо це так, то для того щоб краще розуміти інших людей, непогано б навчитися читати їх думки по особам .
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчитися читати по особам , пам'ятайте, що вам чекає довгий шлях навчання. Розуміти «мова» міміки дуже важко. Крім того, що люди свідомо намагаються робити «непроникні» вирази облич, щоб не показати своїх емоцій, виразу обличчя взагалі скороминущі - вони тривають від частки секунди до трьох секунд. А у людей, що проживають у різних країнах, можуть значно відрізнятися.
2
Завжди слід враховувати те, що на обличчі людини ми бачимо почуття, але не можемо точно визначити причину його появи. Приміром, якщо ви дивитеся в обличчя людині і раптом помічаєте якесь похмуре або злий вираз, не варто відразу робити висновок, що ця людина налаштований проти вас. Можливо, він просто згадав щось неприємне або його гризе якась нав'язлива думка. Тому не поспішайте робити висновки до того, поки не упевнитися точно, що саме відбувається.
3
Вивчаючи й аналізуючи емоції людини, вам слід враховувати безліч чинників, які впливають на сприйняття дійсності: його виховання, оточення, природні реакції і навіть його стать, адже у більшості жінок прочитати почуття на обличчі набагато легше, ніж у чоловіків.
4
Щоб навчитися «читати» обличчя, вам потрібні постійні тренування і досвід. А для початку - помічник, на якому ви потренуєтеся. Перша вправа: попросіть помічника думати про хороше або про погане. Ви повинні навчитися розуміти те, про що він думав.
5
Ефективно вправу, пов'язане з пошуком предметів. Помічник їх ховає, а ви задаєте йому питання. Він повинен не відповідати вам, а думати про це подумки. Ви робите спроби зрозуміти, де ж лежить заховане.
6
На обличчі вашого співрозмовника розташовані близько сорока м'язів, які і формують його вираз в той чи інший момент. Деякими з м'язів він керувати не може, але ви можете навчитися розпізнавати по ним те, про що він думає. Пам'ятайте, що сім базових емоцій люди висловлюють однаково, незалежно від місця проживання: здивування, смуток чи горе, злість, радість, страх, відраза, презирство.
7
Спостерігайте за людьми. Задаючи їм добре продумані питання, вивчайте їх реакцію, погляди, положення губ, брів, повік, а також приділяйте увагу голосу і манері їхньої розмови. І через якийсь час ви краще будете розуміти думки людей, що відбиваються на їхніх обличчях.