Як перемикатися між вкладками.

Зараз важко знайти сучасної людини, яка не знайома з інтернетом. Найчастіше стандартний користувач працює більш ніж в одному браузері і переглядає більш ніж десяток сторінок одночасно. Розробники браузерів подбали, щоб подорож по інтернету було більш зручним, і передбачили легкий спосіб перемикання між вкладками , не використовуючи мишу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - клавіатура;
  • - браузер.
Інструкція
1
У будь-якому браузері функцію перемикання між вкладками реалізує поєднання клавіш «Ctrl» + «Tab» на клавіатурі. Натискаючи ці кнопки, ви послідовно пройдетеся по всіх вкладках таких браузерів: Opera, Google Chrome, Mozilla і Explorer. У браузері Google Chrome можливості управління значно розширені. Все залежить від того, який браузер у вас встановлений на комп'ютері.
2
Для перемикання на певну вкладку використовуйте поєднання клавіш «Ctrl» + 1 ... 9 (цифри від одного до дев'яти). Відповідно, ви не зможете перемкнутися на вкладки, що йдуть після дев'ятої по порядку. Але з іншого боку, коли вкладок два десятка, визначити їх порядковий номер складніше. В цьому випадку потрібно буде використовувати стандартні засоби комп'ютерної мишки.
3
Для перемикання на наступну по порядку вкладку використовуйте поєднання клавіш «Ctrl» + «PageDown» або «Ctrl» + «Tab». Така різноманітність зроблено для зручності, тому що на різних клавіатурах зручне поєднання клавіш може відрізнятися. Наприклад, не на всіх ноутбуках зручно реалізовані клавіші «PageUp» і «PageDown», тому розробниками було небагато модернізовано поєднання клавіш, щоб жоден користувач комп'ютера не відчував труднощів.
4
Для перемикання на попередню вкладку використовуйте поєднання клавіш «Ctrl» + «PageUp» або «Ctrl» + «Shift» + «Tab». Будьте уважні, оскільки поєднання «Ctrl» + «Shift» перемикає мовну розкладку на деяких комп'ютерах. Ви можете розкладку клавіатури поміняти на поєднання інших гарячих клавіш, щоб не плутатися при роботі з комп'ютером.
5
В мережі також можливо знайти різні доповнення до браузерів, які розширюють можливості управління програмами. Це цифрове перемикання між вкладками , вбудований перекладач та багато іншого. Все залежить тільки від ваших потреб і навичок роботи з комп'ютером.