Як закріпити боксерську грушу. Як закріпити грушу в квартирі.

Багато людей, що займаються спортом і бойовими мистецтвами, хотіли б мати вдома боксерську грушу . У такому випадку ваші тренування не залежатимуть від походів у зал - ви зможете займатися в будь-який зручний для вас час, не виходячи з дому. Але тоді виникає питання - як надійно закріпити масивну конструкцію, що розгойдується від ударів, вдома. На щастя, існують зручні та надійні способи повісити боксерську грушу .
Вам знадобиться
  • Анкера (мінімум 10 мм);
  • Кріпильна платформа з гаком (якщо груша велика);
  • Перфоратор.
Інструкція
1
Якщо груша невелика (вага менше 50 кг), то можна закріпити в стелі потужний анкерний болт, а потім навінтіть на нього гак, на який буде чіплятися груша. Анкерні болти надзвичайно надійні, на відміну від дюбелів і аналогічних їм кріплень. Вони практично не розхитуються, а якщо від довгого використання кріплення стало менш надійним, то достатньо просто його трохи підкрутити.
2
Отже, візьміть перфоратор зі свердлом потрібного розміру (залежить від товщини анкера) і просвердлите в стелі дірку. Потім вставте в неї анкерний болт і затягніть гайку до упору. Переконайтеся, що анкер надійно тримається і не «ходить» в отворі, за необхідності затягніть гайку ще. Все, кріплення готово, залишилося тільки навернути гак на різьблення анкера і можна вішати грушу .
3
Для кріплення важких боксерських груш існують спеціальні платформи, які потрібно закріплювати чотирма анкерними болтами. Вони продаються в магазинах спорттоварів, часто в комплекті з грушею. Платформа являє собою квадратний сталевий лист приблизно 20х20 см, з отворами для кріплення по кутах і крюком для підвіски груші в середині.
4
Для того щоб закріпити її, спочатку потрібно відзначити на стелі місця для свердління отворів. Прикладіть платформу до стелі і відзначте потрібні точки олівцем. Потім перфоратором просвердлите за відмітками отвори для анкерних болтів.
5
Далі знову прикладіть платформу до стелі, і вставте отвори для кріплення з просвердленими дірками на стелі. Тепер можете вставляти і закріплювати анкера. Найкраще спочатку вставити один і злегка затягнути, щоб не випадав, а потім також закріпити другий, на протилежному куті платформи. Після цього вона буде триматися на стелі і не падати, а ви зможете легко вставити залишилися два анкерних болта і по черзі затягти їх усі. Перед тим, як вішати грушу , переконайтеся, що всі болти затягнуті і кріплення тримається надійно.
6
Якщо ви не хочете псувати зовнішній вигляд стелі, то можна повісити грушу на металевій балці в коридорі. Для цього вам необхідно закріпити балку на зручній для вас висоті. Кріпити краще всього теж на анкерних болтах, так як в процесі експлуатації груші інші види кріплень можуть розхитатися і випасти.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що тренування з боксерською грушею завжди дуже гучна, тому намагайтеся не займатися рано вранці та пізно ввечері.
Корисна порада
Періодично перевіряйте анкера, при необхідності підтягуйте гайки, тоді ваша груша буде надійно закріплена і прослужить вам довгі роки.
Здається, що у світі чимало фанатів Майка Тайсона. Його приклад багатьох надихнув на покупку боксерської груші з великою мрією про чемпіонський титул. Але перш ніж почати наносити удари по щойно купленому і принесеному додому спортінвентар, потрібно грушу повісити і надійно закріпити.
Інструкція
1
Місце установки. Для установки груші найзручнішим місцем все ж є кут кімнати. Тут вона і заважати не буде, і в той же час, до неї завжди буде вільний доступ, що дозволяє розвернутися на всю міць: наносити удари і зліва, і справа. А найголовніше полягає в тому, що подібне розміщення груші дозволить надійно закріпити її у всіх площинах, адже надійність кріплення дуже важлива, оскільки даний спортивний снаряд буде постійно перебувати під гнітом вібрацій від ваших ударів.
2
Схема кріплення. Оптимальна відстань від груші становить 40-50 сантиметрів. Виготовте бруски, за допомогою яких груша буде кріпитися до стін. Найпростіше виготовити їх з дерева. Для надійності зробіть кріплення довгими шурупами діаметром 5 мм. Якщо у вас дерев'яні стіни, то це спростить роботу по закріпленню. Якщо ж будинок кам'яний, то доведеться складніше, адже потрібно буде просвердлити отвори в стінах і вставити в них пластмасові пробки.
3
Щоб вібрації і коливання груші після завданого удару гасилися швидше, прив'яжіть до її середини три середніх по діаметру шнура, кінці яких закріпіть на стіні. Ця розтяжка з шнурів буде страховкою для швидкого гасіння коливань груші і дозволить вам зберегти добрі відносини з сусідами, яким не доведеться слухати постійний стукіт.
Зверніть увагу
І наостанок, майте на увазі, що довжина груші залежить від висоти стель у вашій квартирі, тому її положення має бути оптимальним. На цьому процес кріплення закінчений. Вдалих вам тренувань!