Як приховати недоліки шкіри.

Красивим і рівним кольором обличчя може похвалитися далеко не кожен. Дефекти шкіри та інші недоліки можуть виникнути через різні причини. Важливо це з'ясувати і почати вживати заходів щодо поліпшення ситуації. При цьому не забувайте про засоби, які зможуть допомогти вам майстерно замаскувати недоліки шкіри .
Інструкція
1
Вірно підібране тональний засіб приховає всі дефекти шкіри . Вибирайте крем в залежності від типу особи. При жирній шкірі скористайтеся знежиреним тональним засобом, також підійде крем тривалої дії. При такому типі шкіри закріпіть макіяж пудрою. Для сухої шкіри підберіть крем із зволожуючим ефектом. Якщо ваша шкіра надто висушені, вибирайте тональний засіб, до складу якого входить зволожуючий масло. Для комбінованої шкіри використовуйте тональний крем для чутливого типу. На лискучі ділянки шкіри в завершенні макіяжу нанесіть пудру. Проблемна ж шкіра потребує особливого догляду. Придбайте спеціальне тональний засіб, до його складу входять речовини, здатні не тільки замаскувати прищики і вугри, але й надалі зовсім позбавити від них.
2
Почервоніння ви зможете замаскувати за допомогою коректора-консілера на жовтій основі. Нанесіть його на області почервоніння, легко вбийте його пальцями. На завершення, щоб вирівняти тон шкіри , візьміть основу і накладіть поверх консілера.
3
Щоб приховати пігментні плями, скористайтеся консилером з сухою текстурою, він краще з'єднується зі шкірою плями і не дратує її. Перед маскуючою засобом нанесіть основу. Запам'ятайте, тон консілера повинен відповідати відтінку шкіри . Консилер на тон світліше шкіри візуально збільшить пігментну пляму.
4
Вінки і лопнули капіляри також маскуйте коректором. Візьміть кисть і проведіть консілером лінію по поверхні капіляра або вінки, потім пальцями вбийте засіб у шкіру.
5
У разі гіперпігментації нанесіть консилер тільки на зони зміни шкіри , потім вбийте його в шкіру по краях. Поверх замаскованої зони вбийте основу для макіяжу, щоб вона злилася з тоном. Якщо у вас бронзова шкіра, вибирайте консилер золотисто-оранжевого кольору. Для шкіри кольору слонової кістки або бежевій використовуйте насичений жовтий консилер.
6
Шрами важко замаскувати, оскільки в цій частині шкіри вже немає часу, а саме з ними схоплюється грим. Скористайтеся консілером з сухою текстурою. Нанесіть його прямо на шрам, вбийте по краях і розтушуйте.
7
Ще один варіант завуалювати недолік такого характеру полягає в тому, що ви спочатку наносите зволожувач, потім трохи розсипчастої пудри. Далі проведіть коректором по шраму.
8
Шрами від вугрів найкраще приховає розсипчаста пудра, вона надасть вашій шкірі матовий відтінок.
Зверніть увагу
Запам'ятайте: тональний крем наносите на суху шкіру вологим спонжем. Інакше ви можете, навпаки, підкреслити дефекти.Обратіте увагу на те, що якщо у вас є відкриті вогнища запалення, відмовтеся від макіяжу зовсім.
Корисна порада
Наносьте макіяж при денному світлі, так ви підберете правильні відтінки і тона.Комната повинна бути світлою, це впливає на колір вашої кожі.Прежде ніж нанести тональний крем, почекайте, поки ранковий зволожуючий крем впітается.Пользуйтесь спонжем при нанесенні тонального кошти. Розподіліть крем крапельками по обличчю, потім акуратно розтушуйте спонжем. При цьому лінія волосся і шиї не повинні по тону відрізнятися від особи.