Як скласти іспит на п'ять. Як скласти іспит без підготовки.

Оренда іспиту завжди супроводжується стресом. Зайва нервозність може звести нанівець всі зусилля по підготовці до цього важливого заходу. При цьому для успіху зовсім не обов'язково знати предмет досконально.
Вам знадобиться
  • - класичний одяг;
  • - сніданок;
  • - шпаргалки для особистого користування.
Інструкція
1
Без підготовки до іспиту не обійтися. Проте якщо у вас немає часу на повноцінне вивчання усіх квитків, освойте здаваний предмет в прискореному режимі. Ні в якому разі не зубрите матеріал: прочитавши відповідь на квиток, зробіть своєрідну шпаргалку для особистого користування. Вона повинна містити кілька ключових думок і обов'язково хоча б один яскравий приклад. Сухий матеріал з незнайомими термінами запам'ятати непросто. А практичний приклад не тільки швидко спливе в пам'яті, але і допоможе згадати теоретичну базу.
2
Не здійснюйте поширеної помилки всіх учнів, які залишають підготовку на останній день. Сумбур в голові забезпечений, адже ваш мозок навряд чи буде здатний в найкоротші терміни обробити величезний пласт інформації. Ідеальний варіант - поступове оволодіння предметом протягом семестру і організоване повторення за кілька дні до іспиту .
3
Напередодні іспиту постарайтеся добре виспатися, а ранок провести в спокійній атмосфері. Брак енергії може спровокувати зайву тривожність, і нерви не витримають в найвідповідальніший момент. З'їжте легкий сніданок, випийте кави і рушайте до навчального закладу. Намагайтеся не перебувати в черзі довго: загальна знервована атмосфера може вплинути на вас не кращим чином.
4
Під час відповіді тримайтеся впевнено, чітко формулюйте свої думки, говорите правильно і ясно. Ні в якому разі не показуйте, що не знаєте теми. Постарайтеся зробити відповідь цікавим: це відразу ж підвищить ваші шанси на успіх. Викладач чує десятки однотипних відповідей, тому нові висновки і різноманітні практичні приклади обов'язково зацікавлять його. На допомогу може прийти ваша загальна ерудиція. Як правило, якщо студент розбирається в цілому в предметі, має власну позицію і мислить нестандартно, відмінна оцінка гарантована навіть з дрібними недоліками у відповіді.
5
Не турбуйтеся, якщо витягли невивчений квиток. Займіть місце для підготовки, заспокойтеся і зосередьтеся. Якщо ви готувалися до предмета, ви можете сконструювати відповідь самі. Постарайтеся згадати, що чули коли-небудь з даного питання. Прислухайтеся до відповідей здають колег: дуже часто учням потрапляють близькі по темі квитки, і ви зможете згадати щось по своїй темі.
Зверніть увагу
Користуйтеся шпаргалками тільки в тому випадку, якщо вмієте це робити бездоганно. Як правило, досвідчені педагоги відмінно бачать ваші маневри. Не ризикуйте власною репутацією.
Корисна порада
Одягніться на іспит стримано, але не надто урочисто. Занадто недбалий або відвертий зовнішній вигляд може дратувати викладача. В