Як розігнати процесор intel core 2 quad.

Розгін процесора - це збільшення швидкості його роботи без внесення, яких або змін в його конструкцію за рахунок потенційного зниження надійності роботи. Він дозволить «відчути» всю міць вашої системи, за рахунок не великих зусиль.
Інструкція
1
Розігнати процесор не складає труднощів. Це дуже відповідальна справа, що потребує уваги і повної концентрації на цьому процесі .При завантаженні комп'ютера вам буде вказано, на яку клавішу потрібно натиснути, щоб отримати доступ в «БІОС» наприклад: "Press F10 for panel of Bios"
2
Зайдіть в розділ "Jump Free Configuration", який включає в себе стандартні настройки, такі як: "Ai Overclock Tuner" ставте на "Manual", в іншому випадку розігнати систему не вийде "CPU Ratio Setting" - це множник , використовуйте значення максимум "FSB Strap North Bridge" - частота системної шини в своєму стандарті (маються для корекції від 100 до 200МегаГерц, значить, системна шина здатна визначати частоти від 700 до 1500МГц, використовуйте 1233МГц) "FSB Frequency" - показує частоту системної шини , підвищення якої і дає вам приріст продуктивності "DRAM Frequency" - тут знаходяться всі потрібні подільники, які встановлюють співвідношення частоти оперативної пам'яті до частоті системної шини "DRAM Tim Control" - це меню включає в себе контроль «таймингов» (таймінг - швидкість доступу до осередків пам'яті), найчастіше використовуються таймінг 5-5-5-15.
3
Для збільшення частоти процесора , підвищіть значення "FSB Frequency", але не підвищуйте його відразу на 200 або 300 МГц, це треба робити поступово: підвищили на 30, поглянули, як змінилися одному налаштування . Під час збільшення частоти FSB, підвищиться і частота оперативної складової пам'яті! Виставите звичайні частоти "FSB" на 1393МГц (330МГц), що б в процесі показало поділ 1: 1.
4
Слідкуйте за температурою процесора , зайдіть в "Hardware monitoring". Там буде вказано всі зміни температури в процесі разгона.После сміливо міняйте конфігурації параметрів так, як вам це буде угодно.Прінудітельно ставте параметри шини PCI-E на 103Мгц, "FSB Strap to Nor Bridge" на 350 Мгц, FSB Frequency встановлюємо на 312, що має дати нам частоту в 2876 мегагерц.
5
Далі зробіть позначку в 3 гігагерц. Значення шини на 333Мгц, що, у співвідношенні з множником 10, дає вам 3333Мгц. При цьому значення пам'яті ставте на саме максимальне, це 800,7Мгц. Перезавантажте систему заново!
6
Після ви побачите, що продуктивність системи, а головне процесора збільшилася. Користуйтеся на «здоров'я»! Удачі!
Корисна порада
Обов'язково стежте за температурою процесора, для безпеки рекомендується використовувати рідинне охолодження.
Чим більшу продуктивність має процесор , тим вище швидкість роботи всього комп'ютера. Від продуктивності процесор а залежить час виконання завдань і загальна комфортність роботи за комп'ютером. Щоб підвищити цей важливий параметр, необов'язково купувати більш дорогий і сучасний процесор . Можна скористатися і безкоштовним способом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, процесор Core 2 duo, початкові навички по роботі з BIOS
Інструкція
1
Якщо кулери досить ефективні, починайте розганяти процесор . Зайдіть в меню BIOS вашої материнської плати (натисніть DEL, F2 або F1 відразу після перезавантаження комп'ютера, яку саме, залежить від моделі материнської плати).
2
На головній сторінці BIOS знайдіть вкладку управління характеристиками процесор а. Вона може називатися по-різному, в інструкції до материнської плати в розділі BIOS вказано, як саме.
3
Розгін процесор а в більшості випадків здійснюється за допомогою підняття частоти роботи системної шини. У налаштуваннях BIOS цей параметр зазвичай називається CPU Frequency або CPU Clock. Для розгону у відповідному полі просто підійміть значення до потрібної висоти.
4
Частота процесор а - це результат множення частоти системної шини на множник процесор а, і розігнати його ви можете, збільшуючи цей множник. Але в більшості процесор ов цей параметр заблокований. Тільки процесор и Core 2 Duo Extreme від Intel дають можливість при розгоні змінювати множник.
Зверніть увагу
При розгоні процесора не забувайте про обережність. Надмірне підвищення частоти може призвести до пошкодження як процесора, так і материнської плати.
Корисна порада
Збільшення частоти процесора вище позначки, установленої виробником, називають «розгоном». При розгоні процесора слід дотримуватися обережності, оскільки він призводить до підвищення тепловиділення і до збільшення навантаження на інші елементи комп'ютера. Перед тим як почати розгін, переконайтеся, що кулери працюють досить ефективно. Якщо температура ядер процесора при роботі в стандартному режимі вище 50 градусів, перед розгоном потрібно модернізувати систему охолодження комп'ютера.