Як усунути запотівання вікон.

запітнілі вікна в машині - це досить серйозна проблема, яка погіршує видимість, а при настанні холодів перетворюється на кірку льоду. З цим неприємним явищем можна боротися, якщо вчасно вжити заходів.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що основна причина появи запітнілих стекол - це волога. Спробуйте попросити пасажирів менше розмовляти під час руху. Зрозуміло, що повністю припинити дихання неможливо, проте за відсутності бесіди кількість зволожуваного повітря зменшиться.
2
Перевірте всі килимки, шумоізоляцію, оббивку та чохли сидінь. Якщо вони вологі, то ця вода згодом виявиться на стеклах. У цьому випадку не допоможе ні «піч», ні вентилятор. Проведіть капітальну просушку, після якої герметизують салон в місцях, куди може постійно потрапляти вода: вихід антени, ущільнювачі. Спробуйте включити кондиціонер, якщо він є в автомобілі. Це дозволить зменшити вологість повітря всередині салону. Також допоможе установка на стекла електричного підігріву.
3
Купуйте спеціальні аерозольні засоби, які мають ефект захисту стекол від запотівання. Будьте уважні при виборі такого засобу - вони часто залишають на поверхні скла жирний шар, що тягне за собою розлучення, відблиски. Встановіть на вікна дефлектори, які за рахунок забезпечення постійної циркуляції свіжого повітря, запобігають появі вологи, одночасно з цим захищаючи скла від бруду.
4
Самий крайній варіант - тримайте відкритим одне з вікон . Однак у цьому випадку приготуйтеся до того, що в салоні стане прохолодно і підвищиться витрата палива. Також спробуйте натерти скла гліцерином, або нанести «Антизапотівателі», який спочатку очищає скло, а потім створює шар для захисту від вологи.
5
Пам'ятайте, що на чисті скла волога осідає в менших кількостях, тому намагайтеся регулярно мити вікна теплою водою з милом, особливо в холодну пору року. Запасіться чистими ганчірками, якими періодично протирайте скла при появі крапель вологи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HiZia-7Utrs
Настання холодів автолюбитель зауважує вранці по запітнілим стеклам свого автомобіля. Обігрів салону грубкою і відкриття вікон частково вирішують проблему. А як швидко видалити раптове запотівання лобового скла в русі?
Інструкція
1
Спочатку усуньте очевидні причини підвищеної вологості в салоні машини. Просушіть мокру обшивку сидінь, приберіть вологу або лід з килимків.
2
Допоможе позбутися запотівання стекол простий періодичний огляд місць автомобіля, в яких може порушитися герметичність: регулятори дзеркал, вхід антенного кабелю, ущільнювачі стекол і дверей. Волога не повинна потрапляти в салон.
3
Усунути запотівання можна примусовим зниженням вологості. Для цього частіше провітрюйте салон і відкривайте бічні стекла навіть взимку. Приплив свіжого повітря дієвий засіб від запотівання , навіть при встановленій системі вентиляції. Відрегулюйте потоки вентильованого повітря, спрямувавши їх на лобове скло і на передні бічні.
4
Ранкове запотівання стекол, якщо є достатньо часу усувається простим прогріванням салону і прочиненими стеклами.
5
Автолюбителі радять взимку, приїхавши на теплій машині, хвилини на три відкривати двері і вихолоджувати салон. Вранці скла на такій машині будуть чистими.
6
Якщо взимку машина стоїть в гаражі, можна трохи відкрити одне з вікон.
7
Головне правило: щоб позбутися від запотівання стекол, зробіть їх обдув повітрям вуличної температури. У сучасних автомашинах для цього використовуйте режим «забір повітря з вулиці». При цьому направте потік повітря в салоні на вітрове скло і бічні стекла. На повну потужність, якщо вікна запітніли в русі, або при посадці нового пасажира. Це найефективніший спосіб швидкого видалення вологості на стеклах. Спробуйте і звикнете. Убезпечите себе і близьких.
8
Чи врятує від вологості включення кондиціонера, але пам'ятайте, при температурі повітря нижче -5? С, його включати категорично заборонено!
9
Боротьбу з запотівання стекол можна виконувати за допомогою Антизапотівателі, які продаються у вигляді аерозолі та располіровивать на склі м'якою тканиною. Аерозолі за способом дії бувають двох видів. Перші не дають утворюватися краплям, а другі - відштовхують вологу. Щоб засіб ефективно діяло, необхідно ретельно розтирати його 30-40 секунд на склі з боку салону. Перед обробкою аерозоль знежирте скло будь-яким спиртовмісних розчинів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HiZia-7Utrs