Як зняти спойлер ВАЗ 2112. ваз 2112 Як зняти спойлер.

Незалежно від комплектації, всі автомобілі ВАЗ-2112 оснащені спойлером з інтегрованим стоп-сигналом. Спойлер підвищує пасивну безпеку, покращує аеродинамічні характеристики. Однак багато автовласників воліють знімати його.
Інструкція
1
Приготуйте необхідний для роботи інструмент: гайкові ключі на «10» і «8», а також викрутку. Пам'ятайте, що знімати спойлер краще разом з помічником. Відкрийте задні двері багажника і зафіксуйте її в одному положенні. Після цього зніміть оббивку з задніх дверей. Дійте гранично акуратно, щоб не завдати пошкоджень. Заздалегідь запасіться кількома пістонами кріплення оббивки, щоб замінити зламані, якщо такі з'являться.
2
Візьміть у руки ключ на «10» і відверніть болт, яким кріпиться спойлер з правої зовнішньої сторони дверей. Після цього зніміть кронштейн кріплення спойлера. Аналогічно відкрутіть болт, який знаходиться з лівого зовнішнього боку задніх дверей, акуратно зніміть кронштейн.
3
Тепер на зворотній (салонної) стороні дверей відверніть гайку правого кріплення спойлера. Не забудьте зняти спеціальну шайбу. Виконайте ту ж саму операцію з іншого боку дверей. Знайдіть колодку проводів, яка підключена до додаткового сигналу гальмування, встановленого на спойлере. Витягніть дроти з роз'єму.
4
За допомогою гайкового ключа на «8» відкрутіть гайку, яка зміцнює провід «маси» додаткового сигналу і від'єднайте дріт від шпильки. Попросивши помічника взятися за один край спойлера, удвох зніміть його з автомобіля. Встановіть оббивку двері на місце і закрийте отвори від болтів кріплення за допомогою герметика або інших підручних засобів. Після цього ретельно відполіруйте робочу поверхню.
5
Встановіть додатковий стоп-сигнал, який був на спойлере, на заднє скло. Для цього придбайте стандартний сигнал, витягніть звідти лампочки і встановіть туди світлодіодні стоп від спойлера. Після цього підключіть його і приклейте за допомогою двостороннього скотча на поверхню скла з внутрішньої сторони.