Як вибрати авто навігатор. Як вибрати gps навігатор.

Автомобільний навігатор - це необхідний предмет для скоєння кращих і швидких поїздок по великому місту і для подорожей. При виборі авто навігатор а необхідно звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Дізнайтеся про встановлене програмне забезпечення. Сучасними навігаційними програмами є IGO, Garmin, Навітел, PocketGPS Pro, Автоспутник, TomTom, Navteq, СітіГІД. Для поїздок на території Росії краще всього вибрати моделі з ПО Навітел. Воно має найбільшу кількість вбудованих карт російських населених пунктів. Для подорожей по всьому світу допоможе навігаційна програма Garmin, яка встановлюється тільки в GPS- навігатор ах цієї фірми і вважається найкращим провідником по різним країнам.
2
Зверніть увагу на обсяг пам'яті. В навігатор е є оперативна і вбудована флеш-пам'ять. Якщо буде потрібно установка додаткового програмного забезпечення чи його зміни, то необхідний більший розмір оперативної пам'яті, яка може становити максимум 512 Мб. Розмір флеш-пам'яті визначає кількість додатково завантажених карт місцевості і мультимедійних файлів.
3
Вибирайте авто навігатор з інтерфейсом Bluetooth. Наявність в навігатор е бездротового зв'язку забезпечує з'єднання зі стільниковим телефоном, тому можна розмовляти по телефону по гучному зв'язку через навігатор. В пам'ять деяких моделей можна зберігати список контактів. Також через телефон можна виходити в інтернет для завантаження інформації про пробки (якщо вона підтримується встановленої навігаційної програмою) і для відвідування сайтів.
4
Дізнайтеся про наявність функції голосових повідомлень. GPS- навігатор и з цією функцією дозволяють водієві дивитися тільки на дорогу, а не на дисплей. Авто навігатор сам буде вказувати хід руху, своєчасно називаючи повороти і повідомляючи про відхилення від заданого водієм маршруту.
5
Подивіться на характеристики дисплея. Дисплей відображає інформацію, що отримується із супутників. Краще вибирати екран зі світловідбиваючої поверхнею, щоб в сонячну погоду було ясно видно картинку і, звичайно ж, з підсвічуванням, щоб використовувати навігатор в нічний час. Розмір екрану вибирається залежно від уподобань користувача, його зору і відстані, з якої він дивитиметься на дисплей, а також від застосування навігатор а для додаткових можливостей (для перегляду фільмів, виходу в інтернет і т.д .).
6
Визначте необхідність додаткових функцій. GPS- навігатор и використовуються не тільки для відображення карт і перегляду ходу руху автомобіля, але і для прослуховування музики, радіо, перегляду фільмів, телепередач, фотографій, а також для ігор. Є авто навігатор и, до яких можна підключити камеру заднього огляду або одночасно кілька екранів, щоб водій дивився на екран з відображеної картою, а пасажир, наприклад, дивився фільм.
Корисна порада
Якщо ви любите подорожувати не тільки на автомобілі, але і на мотоциклі, велосипеді або пішки, вибирайте портативні навігатори, які можна використовувати в автомобілі і носити в кишені.